SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe". Przemek Zapała poznaje lekarkę Zuzę. Julia Kamińska w "Na dobre i na złe"

"Na dobre i na złe". Przemek Zapała poznaje lekarkę Zuzę. Julia Kamińska w "Na dobre i na złe"

24.10.2013, godz. 07:10
Na dobre i na złe odc. 535. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Zuza (Julia Kamińska)
Na dobre i na złe odc. 535. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Zuza (Julia Kamińska) foto: ARTRAMA/AKPA

"Brzydula" w Leśnej Górze! Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z serialu "Brzydula", dołączyła do obsady "Na dobre i na złe" i jako lekarka Zuza rozkocha w sobie Przemka Zapałę (Marcin Rogacewicz)? Julię Kamińską pierwszy raz pojawia się w 535 odcinku "Na dobre i na złe". Znajomość Przemka z Zuzą, która narodzi się przed wyjazdem na misję do Azji lub Afryki, doprowadzi do tego, że lekarz z Leśnej Góry odsunie się od swoich przyjaciół. Czy w tej sytuacji Ola (Anna Karczmarczyk) powie mu o ciąży?

"Na dobre i na złe" odcinek 535 - środa, 30.10.2013, o godz. 20.40 w TVP2

W życiu Przemka Zapały szykują się nowe zwroty akcji i nowa miłość. Ciąża stażystki Oli Pietrzak (Anna Karczmarczyk) to tylko przedsmak niespodzianek, jakie los szykuje chirurgowi z Leśnej Góry.

Patrz: "Na dobre i na złe". Tragiczny błąd Falkowicza. Profesor omal nie zabija matki Adama Krajewskiego

Po zdalnym pomyślnie egzaminie specjalizacyjnym Przemek wpadnie bowiem na pomysł, by wyjechać na misję do Afryki lub Azji i tam nieść pomoc potrzebującym. Oczywiście nie wiedząc o tym, że Ola spodziewa się jego dziecka.

Zanim jednak wyjazd Przemka dojdzie do skutku, lekarz musi wziąć udział w specjalnym szkoleniu dla ratowników. W 535 odcinku "Na dobre i na złe" na takim właśnie szkoleniu poznaje Zuzę, którą zagra Julia Kamińska.

Przeczytaj: "Na dobre i na złe". Gorący romans Przemka i Zuzy. Julia Kamińska w "Na dobre i na złe" zdradza szczegóły

Podczas zajęć dla ochotników wybierających się na misje charytatywne Przemek i Zuza po raz pierwszy mają okazję uratować komuś życie. Kiedy instruktor Karol (Michał Gadomski) dostaje ataku bólu i traci przytomność lekarze udzielają mu pierwszej pomocy. Zapała zawozi go do spzitala w Leśnej Górze.

To doświadczenie zbliża do siebie lekarzy. Przemek zauroczony nową koleżanaką zaprasza ją na piwo. Podczas pierwszej randki orientuje się, że Zuza to twarda i niezależna kobieta, która jest skupiona na realizacji własnych życiowych celów. Zapała będzie po takim urokiem Zuzy, że lekarka bez trudu owinie go sobie wokół palca.

Nowa znajomość Przemka, która z czasem przerodzi się w miłość sprawi, że Zapała odsunie się od przyjaciół z Leśnej Góry, którzy nie polubią Zuzy.

Zobacz: Co nowego w "Na dobre i na złe" jesienią 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Na dobre i na złe"? Polub nas na Facebooku!REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: