SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Na dobre i na złe online odcinek 555 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Na dobre i na złe online odcinek 555 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

16.04.2014, godz. 21:13
Na dobre i na złe odc. 555. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odc. 555. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 555 online za darmo w internecie na nadobre.pl. "Na dobre i na złe" odc. 555 w TVP2 w środę, 16.04.2014, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 555 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 555 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 555 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 555 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 555  - streszczenie, co się wydarzyło?

 

Hana (Kamilla Baar) wciąż opiekuje się dzieckiem Pauli (Maja Bohosiewicz) i jest gotowa zapłacić za adopcję. Dziewczynka zaczyna jednak chorować – ma wysoką gorączkę, nie reaguje na leki i doktor Godberg obawia się, że mała będzie musiała trafić do szpitala.


Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) znów spotyka się z Tomaszem (Ireneusz Czop) i zaprasza przyjaciela na romantyczny wieczór do swojego pokoju… W hotelu oboje „przyłapuje" jednak Adam (Grzegorz Daukszewicz).


Doktor Rogalski (Jan Wieczorkowski) namawia z kolei Agatę (Emilia Komarnicka) na wspólny wyjazd do Sopotu, na kolejną konferencję medyczną. Dorota (Aneta Todorczuk-Perchuć), gdy dowiaduje się o planach męża, wybucha zazdrością.

Tymczasem w szpitalu pojawia się nowy pacjent: ekscentryczny podróżnik i znany fotograf, Roman Berger. Mężczyźnie towarzyszy córka Emilia. Doktor Consalida odkrywa, że dziewczyna jest bliską koleżanką Blanki (Jagoda Szaluś).

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: