SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Na dobre i na złe online odcinek 554 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Na dobre i na złe online odcinek 554 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

09.04.2014, godz. 21:36
Na dobre i na złe odc. 554. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Piotr Gawryło (Marek Bukowski), Martynka (Liliana Gross)
Na dobre i na złe odc. 554. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Piotr Gawryło (Marek Bukowski), Martynka (Liliana Gross) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 554 online za darmo w internecie na nadobre.pl. "Na dobre i na złe" odc. 554 w TVP2 w środę, 9.04.2014, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 554 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 554 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 554- oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 554 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 554  - streszczenie, co się wydarzyło?

Hana (Kamilla Baar) nie chce informować policji o postępku Pauli (Maja Bohosiewicz). Ma nadzieję, że młoda matka wróci po dziecko i zdecyduje się na adopcję ze wskazaniem. Nie wie, że Paula ma plan, dzięki któremu będzie mogła na noworodku sporo zarobić.

Falkowicz (Michał Żebrowski) ma kłopoty. Policja odkrywa jego powiązania z Leszkiem Wawrzyniakiem (Michał Żurawski). W międzyczasie do Leśnej Góry przyjeżdża ze Szwajcarii profesor Karen Zamenhoff (Elżbieta Słoboda) i jej asystent Kris (Bartosz Waga). Przedstawiciele koncernu farmaceutycznego od razu umawiają się na spotkanie z Falkowiczem.

Doktor otwarcie przyznaje, że wie, dlaczego nowy lek przestał nagle działać. Adam (Grzegorz Daukszewicz) prosi o pomoc Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska). Chce, by lekarka udostępniła mu próbkę lekarstwa, które przyjmuje jej matka. Do szpitala powraca także Laura (Dominika Gwit), z którą flirtował Borys (Marcin Zacharzewski). Dziewczyna jest już mężatką, nadal jednak boryka się z otyłością. W klinice jej stan się pogarsza.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: