SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe" online odcinek 547 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

"Na dobre i na złe" online odcinek 547 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

19.02.2014, godz. 21:15
Na dobre i na złe odc. 547. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Kocul (Hubert Zduniak)
Na dobre i na złe odc. 547. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Kocul (Hubert Zduniak) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 547 online za darmo jest dostępny w internecie na nadobre.pl. "Na dobre i na złe" odc. 547 w TVP2 w środę, 19.02.2014, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 547 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 547 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 547- oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 547 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 547  - streszczenie, co się wydarzy?

W Leśnej Górze pojawia się Kocul (Hubert Zduniak), dawny znajomy doktora Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). Towarzyszy mu ciężko ranny kolega (Artur Gwiazda). Gangster szantażuje Adama ujawnieniem jego kryminalnej przeszłości i próbuje zmusić do przeprowadzenia nielegalnej operacji.

Falkowicz (Michał Żebrowski), by chronić brata przed odpowiedzialnością karną, sam podejmuje się wykonania zabiegu. W tym czasie Kinga (Marta Dąbrowska) znajduje testament męża. Dowiaduje się, że profesor cały majątek zapisał Krajewskiemu. Agata (Emilia Komarnicka) zauważa, że Tretter (Piotr Garlicki) ma problemy z koordynacją i namawia dyrektora na tomografię.

Wyniki są tak złe, że musi skonsultować je z neurologiem. Przemek (Marcin Rogacewicz) uczestniczy w spotkaniu Oli (Anna Karczmarczyk) z położną ze szkoły rodzenia, później zabiera dziewczynę na pierwszą oficjalną randkę. W tym czasie media podają informację o krwawych walkach w Afryce. Konflikt objął tereny, gdzie z misją udali się Zuza (Julia Kamińska) i Witek (Bartosz Opania). Nikt nie ma żadnych wiadomości na temat losów lekarzy.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: