SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe" online odcinek 545 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

"Na dobre i na złe" online odcinek 545 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

05.02.2014, godz. 20:23
Na dobre i na złe odc. 545. Zuza (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odc. 545. Zuza (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 545 online za darmo jest dostępny w internecie na nadobre.pl. "Na dobre i na złe" odc. 545 w TVP2 w środę, 5.02.2014, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 545 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 545 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 545 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 545 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 545  - co się wydarzy?

Przemek (Marcin Rogacewicz) rezygnuje z wyjazdu na misję. Postanawia zostać w Polsce i zaopiekować się Olą (Anna Karczmarczyk). Jego miejsce zajmuje Latoszek (Bartosz Opania). Zapała boi się, że jego dziecko może urodzić się chore, gdyż w czasie ciąży Ola zachorowała na cukrzycę. Z powodu wyjazdu Witek bierze w pracy dłuższy urlop, więc posadę szefa interny przejmuje tymczasowo doktor Rogalski (Jan Wieczorkowski).

Jedną z pierwszych decyzji Marka jako ordynatora oddziału jest przywrócenie do pracy w szpitalu Agaty (Emilia Komarnicka). W tym czasie Klaudia  (Julia Wyszyńska) zajmuje się nowym pacjentem, Januszem, który prowadzi biuro matrymonialne. Mężczyzna na co dzień ma do czynienia z osobami, które szukają swoich drugich połówek, więc jest wyczulony na tym punkcie.

Gdy zauważa, jak stażystka zerka na Konicę (Robert Koszucki), radzi dziewczynie, by w końcu spróbowała się z chirurgiem umówić na randkę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: