SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe" online odcinek 544 w internecie i na vod.tvp.pl za darmo po emisji w TVP2

"Na dobre i na złe" online odcinek 544 w internecie i na vod.tvp.pl za darmo po emisji w TVP2

29.01.2014, godz. 20:09
Na dobre i na złe odc. 544. Ola (Anna Karczmarczyk), Klaudia (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odc. 544. Ola (Anna Karczmarczyk), Klaudia (Julia Wyszyńska) foto:

"Na dobre i na złe" odcinek 544 online za darmo jest dostępny w internecie na nadobre.pl. "Na dobre i na złe" odc. 544 w TVP2 w środę, 29.01.2014, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 544 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 544 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 544 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 544 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 544  - co się wydarzy?

Przemek (Marcin Zapała) pakuje się przed wyjazdem na misję i za radą Zuzy (Julia Kamińska) urządza wyprzedaż niepotrzebnych rzeczy. Przyjaciele z Leśnej Góry szykują dla chłopaka imprezę pożegnalną. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) nieopatrznie zdradza Przemkowi, że Ola (Anna Karczmarczyk) jest w ciąży, nie wiedząc, że to właśnie on jest ojcem.

Tymczasem młoda stażystka bardzo źle się czuje. Nagle traci przytomność. Do Leśnej Góry zgłasza się kierowca Lucjan z silnymi bólami brzucha. Klaudia (Julia Wyszyńska), która pełni dyżur, zgadza się, by pacjent wyszedł do domu. Następnego dnia mężczyzna trafia już pod opiekę Borysa (Marcin Zacharzewski). Lekarz uznaje, że potrzebna jest natychmiastowa operacja, a Klaudia pod żadnym pozorem nie powinna była wypisać pacjenta do domu. Z

kolei doktor Falkowicz (Michał Żebrowski) knuje kolejną intrygę. Próbuje odzyskać Kingę, by zapewnić sobie milczenie byłej kochanki. Wkrótce bierze z nią potajemny ślub. Profesor zjawia się też nieproszony na spotkaniu Marka z przedstawicielami szwajcarskiego koncernu farmaceutycznego. Zagraniczni partnerzy boją się, że lekarz wywoła skandal.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: