SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe" online odcinek 543 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

"Na dobre i na złe" online odcinek 543 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

08.01.2014, godz. 21:15
Na dobre i na złe odc. 543. Leszek Wawrzyniak (Michał Żurawski), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 543. Leszek Wawrzyniak (Michał Żurawski), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 543 online za darmo w internecie na nadobre.pl. "Na dobre i na złe" odc. 543 w TVP2 w środę, 8.01.2014, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 543 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 543 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 543 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 543 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 543  - co się wydarzyło?

W Leśnej Górze po raz kolejny zjawia się Leszek Wawrzyniak (Michał Żurawski). Naukowiec spotyka się z doktorem Falkowiczem (Michał Żebrowski). Okazuje się, że przed laty razem pracowali nad nowym lekiem na stwardnienie rozsiane. Leszek próbuje pomówić też z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska) i doktorem Rogalskim, jednak profesor mu to uniemożliwia.W dodatku Falkowicz okłamuje Consalidę, że jego dawny współpracownik leczy się psychiatrycznie i może być niebezpieczny.

Agata (Emilia Komarnicka)  przygotowuje się do zaległego egzaminu specjalizacyjnego. Lekarkę wspierają koledzy z Leśnej Góry - Wiktoria, Adam (Grzegorz Dauszkiewicz) i Przemek (Marcin Rogacewicz).

Do szpitala trafia Wojtek, który zatruł się grzybami. Młodym pacjentem zajmuje się doktor Krajewski. Chłopak potrzebuje przeszczepu wątroby, ale szanse znalezienia odpowiedniego dawcy są bardzo małe. W tym czasie w Leśnej Górze zjawia się skazany za morderstwo więzień Krzysztof, który na polecenie Sambora ma przejść badania.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: