SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe" online odcinek 540 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

"Na dobre i na złe" online odcinek 540 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

04.12.2013, godz. 21:11
Na dobre i na złe odc. 540. Lena Starska (Anita Sokołowska), Witek Latoszek (Bartosz Opania)
Na dobre i na złe odc. 540. Lena Starska (Anita Sokołowska), Witek Latoszek (Bartosz Opania) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 540 online za darmo w internecie na nadobre.pl i vod.tvp.pl. "Na dobre i na złe" odc. 540 w TVP2 w środę, 4.12.2013, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 540 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 540 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 540 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 540 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 540  - co się wydarzyło?

Adam (Grzegorz Daukszewicz) opiekuje się poparzoną Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska). Na szczęście obrażenia są niegroźne. Tymczasem policja przesłuchuje podejrzanych. Okazuje się, że z laboratorium Kingi zginął pojemnik z kwasem. Kobieta nie umie wytłumaczyć, jak do tego doszło.

Tadeusz (Bogusław Suszka), ojciec Nataszy, której Consalida musiała amputować część stopy, nie ukrywa, że czuje do lekarki niechęć. Wkrótce przed szpitalem dochodzi do kolejnego niebezpiecznego incydentu. W drodze do pracy Wiki prawie zostaje potrącona przez samochód.

Kierowcą jest Zygmunt, jeden z byłych pacjentów Leśnej Góry. Lena po długiej nieobecności w końcu zjawia się w domu. Okazuje się, że wróciła tylko po to, by ustalić z mężem warunki rozwodu. Latoszek wciąż nie traci jednak nadziei, że uda mu się odzyskać żonę. Zabiera ukochaną na romantyczną wycieczkę.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: