SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe" online odcinek 537 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

"Na dobre i na złe" online odcinek 537 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

13.11.2013, godz. 20:45
Na dobre i na złe odc. 537. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 537. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 537 online za darmo w internecie na nadobre.pl i vod.tvp.pl. "Na dobre i na złe" odc. 537 w TVP2 w środę, 13.11.2013, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 537 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 537 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 537 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 537 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 537  - co się wydarzyło?

Konica krytykuje Klaudię, która rozpoczyna staż na oddziale ratunkowym, za nieodpowiednią do pracy biżuterię. Pomimo niefortunnego początku znajomości, po pewnym czasie rodzi się między nimi sympatia. Wspólnie pomagają starszej pacjentce, Elżbiecie, która złamała nogę.

Podczas operacji okazuje się, że doszło do ostrego niedokrwienia. Matka Adama chce, by Falkowicz pomógł jej dotrzeć do syna. Krajewski próbuje tymczasem dowiedzieć się więcej na temat swojej adopcji. Wiktoria gubi pieczątkę. Obawia się, że mogła ona wpaść w niepowołane ręce i zostanie wykorzystana do fałszowania recept.

Hana robi badania kontrolne u Wójcika. Okazuje się, że lekarka ma torbiel na jednym z jajowodów. Doktor Goldberg czekają również problemy w pracy. Jedna z jej pacjentek traci wzrok tuż po porodzie.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: