SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Na dobre i na złe online odcinek 526 ostatni przed wakacjami 2013 za darmo w internecie na vod.tvp.pl

Na dobre i na złe online odcinek 526 ostatni przed wakacjami 2013 za darmo w internecie na vod.tvp.pl

30.05.2013, godz. 07:00
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 526. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 526. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ©ARTRAMA

Na dobre i na złe odc. 526 online za darmo nie jest dostępny w internecie na nadobre.pl. Na dobre i na złe, odc. 526, ostatni przed wakacjami, w TVP2 w środę, 29.05.2013, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć Na dobre i na złe odc. 526 online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji Na dobre i na złe odc. 526 online za darmo w internecie. Na dobre i na złe online odcinek 526 - oto link:

>>> Na dobre i na złe odc. 526 online dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe, odc. 526  - co się wydarzy?

Falkowicz udaje się do Leszna, by przeprowadzić tam trudną operację. Wiktoria jedzie z nim w charakterze asystentki. Po udanym zabiegu, gratulacjach i toaście, oboje idą na basen. Wieczorem zaś wspólnie jedzą kolację w apartamencie Falkowicza. W trakcie spotkania Andrzej namiętnie całuje dziewczynę.

Przemek zamierza odesłać Włodka, jednego z pacjentów, do szpitala neurochirurgicznego. Po konsultacjach z Dorotą Adam podejmuje decyzję, by operować mężczyznę w Leśnej Górze. Zgodnie z przewidywaniami Przemka podczas zabiegu pojawiają się komplikacje. Po operacji Adam adoruje Dorotę w pokoju lekarskim. Zazdrosny Marek rzuca się na niego z pięściami.

Paula próbuje przekonać Hanę, że ojciec pobił ją i wyrzucił z domu. Lekarka poruszona jej trudną sytuacją, zaopatruje dziewczynę w przybory toaletowe, jedzenie i oddaje swoje ubrania. Piotr, który podejrzewa, że Paula kłamie, postanawia ją zdemaskować.

>>> Na dobre i na złe online za darmo wszystkie odcinki w internecie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: