SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE odc. 511 ZA DARMO dostępny w internecie na NADOBRE.pl

NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE odc. 511 ZA DARMO dostępny w internecie na NADOBRE.pl

14.02.2013, godz. 07:00
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 511. Hana Goldberg (Kamilla Baar)
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 511. Hana Goldberg (Kamilla Baar) foto: TVP

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 511 ONLINE ZA DARMO dostępny W INTERNECIE. NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 511 w TVP2 w środę, 13.02.2013, o godz. 20.40. Na VOD TVP.pl i na stronie NADOBRE.pl można obejrzeć NA DOBRE i NA ZŁE odc. 511 ONLINE. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji NA DOBRE I NA ZŁE odc. 511 ONLINE ZA DARMO w internecie.

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 511 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie >>>

Na dobre i na złe, odc. 511  - co się wydarzyło

Marek (Jan Wieczorkowski) i Agata (Emilia Komarnicka) flirtują ze sobą podczas omawiania przypadku medycznego. Wkrótce lekarka słyszy rozmowę Rogalskiego z żoną i przestaje wierzyć w to, że może połączyć ich głębsze uczucie.

Nina (Agnieszka Judycka) i Wiki (Katarzyna Dąbrowska) badają jedną z pacjentek. Na ciele Anity odkrywają liczne siniaki. Kiedy Rudnicka dowiaduje się, że partnerem pacjentki jest Antoni Bogdanowicz (Piotr Bąk), sugeruje kobiecie rozstanie się z partnerem. Sambor (Radosław Krzyżowski) domyśla się, że ukochaną i Bogdanowicza coś łączyło.

Przemek (Marcin Rogacewicz) i Wiki kłócą się o Falkowicza (Michał Żebrowski). Zapała wyprowadza się z hotelu dla rezydentów.

Do Hany (Kamilla Baar) wciąż ktoś wydzwania, ale kiedy odbiera telefon, w słuchawce słyszy tylko muzykę. Od lekarki Jamesa (Jake Michaels) dowiaduje się, że siostra zabrała Coldwella ze szpitala psychiatrycznego. Nie może w to uwierzyć, ponieważ jej mąż nie ma siostry. Zaczyna do niej docierać że James miał rację, mówiąc o grożącym jej niebezpieczeństwie.

NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE - wszystkie odcinki po wakacjach 2012 ONLINE ZA DARMO >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: