SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida i Adam Krajewski - pierwsza noc razem - zdjęcia

Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida i Adam Krajewski - pierwsza noc razem - zdjęcia

05.03.2014, godz. 20:12
Na dobre i na złe odc. 549. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 549. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) i Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) z "Na dobre i na złe" spędzają razem namiętną noc! W 549 odcinku ''Na dobre i na złe'' miłe popołudnie i miły wieczór kończy równie miła noc. Namiętnym pocałunkom i igraszkom nie będzie końca. W towarzystwie Adama, Wiki zapomni o wszystkich zmartwieniach i da ponieść się fantazji. Jak Wiki przyjmie romantyczne wyznanie przyjaciela? Namiętność, seks i relaks. Czy Wiktoria i Adam będą razem? Czy ten wieczór to tylko jednorazowa wpadka?

"Na dobre i na złe" odcinek 549 - środa, 5.03.2014, o godz. 20.40 w TVP2

Wiktorii doskwiera samotność. Oliwy do ognia dolewa jej matka, która zauważa, że wszyscy w okół układają sobie życie poza jej córką. Wiktoria pod wpływem słów matki pcha się w ramiona Adama.

Zobacz: ''Na dobre i na złe''. Lena i Witek Latoszek nie rozwiodą się

Profesor Falkowicz (Michał Żebrowski) ożenił się z Kingą (Marta Dąbrowska). Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk) spodziewa się dziecka, ojcem jest Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz). Radosne wieści wcale nie cieszą matki Wiki.- Tylko ty, biedaczko, wciąż masz niepoukładane życie osobiste...- zamartwia się Wanda Consalida (Barbara Lauks) na wieści od córki.

Wiki wzięła sobie do serca słowa matki. Pod ich wpływem bliży się do Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz)! Już niebawem Wiki i Adam spędzą namiętną noc!

Pewnego dnia po pracy Wiktoria postanowiła wybrać się z przyjacielem do parku linowego. Świetna zabawa na świeżym powietrzu dała jej odpocząć. Adam też świetnie się bawił więc zaproponował, żeby nie kończyć jeszcze tak miłego wieczoru.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Agata Woźnicka i Wiktoria Consalida pokłócą się o Adama Krajewskiego?

Consalida nie ma nic przeciwko. Kiedy Adam zbiera się na odwagę i mówi Wiki, że bardzo mu na niej zależy... Ona nawet nie orientuje się jak szybko znajdują się w łóżku!

Nad ranem kochanka wymyka się od Adama. W szpitalu Przemek zauważa, że koleżanka jest rozkojarzona i podejrzewa, że Wiktoria się zakochała. Natomiast Adam nalega na kolejne spotkanie. Czy to była ich pierwsza i ostatnia wspólnie spędzona noc? A może Wiki i Adam w końcu odkryją, że są dla siebie stworzeni?

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: