SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe". Ola i Przemek pluskają się w wannie w szkole rodzenia - zdjęcia

"Na dobre i na złe". Ola i Przemek pluskają się w wannie w szkole rodzenia - zdjęcia

19.02.2014, godz. 20:18
Na dobre i na złe odc. 547. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc. 547. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Ola (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Ola (Anna Karczmarczyk) i Przemek (Marcin Rogacewicz) z "Na dobre i na złe" już wkrótce będą mieli córeczkę. Kilka tygodni przed porodem przyszli rodzice przygotowują się do narodzin dziecka. W 547 odcinku "Na dobre i na złe" byli kochankowie idą razem do szkoły rodzenia. Położona wyjaśnia im na czym polega rodzinny poród w wodzie. Później Przemek zabiera matkę swojej córki na randkę. Romantyczny nastrój pryska gdy do Zapały dzwoni Zuza (Julia Kamińska)... Czy Przemek i Ola z "Na dobre i na złe" będą razem?

"Na dobre i na złe" odcinek 547 - środa, 19.02.2014, o godz. 20.40 w TVP2

Ciężarna stażystka z Leśnej Góry w 545 odcinku "Na dobre i na złe" odrzuca oświadczyny Przemka, ale przyszły tatuś postanowia wziąć odpowiedzialność za byłą kochankę i ich córeczkę, która lada moment przyjdzie na świat. To dla nich rozstaje się z Zuzą i rezygnuje z wyjazdu na misję do Afryki. Nie tak łatwo jednak udaje mu się zapomnieć o tym, co łączyło go z Zuzą.

Przeczytaj: "Na dobre i na złe". Falkowicz ratuje brata przed gangsterem. Kocul szantażuje Adama Krajewskiego

W 547 odcinku "Na dobre i na złe" Przemek martwi się o byłą kochankę, która nie daje znaku życiu. Serwisy informacyjne podają, że w Afryce doszło do krwawych zamieszek z rebeliantami. Wiele osób zginęło. Są też ciężko ranni. Zapała dzwoni do Zuzy, by upewnić się, że wszystko z nią w porządku.

Przyszły ojciec zabiera też Olę do szkoły rodzenia. Do porodu zostało niewiele czasu i chce aktywnie uczestniczyć w narodzinach swojej córeczki, wspierać Olę w tych ostatnich dniach ciąży.

Patrz: "Na dobre i na złe". Były chłopak Oli będzie ojcem dziecka Przemka?

Byli kochankowie odwiedzają szkołę rodzenia, gdzie położna udziela im instrukcji na temat tego jak wygląda poród w wodzie. Pielęgniarka bierze ich za małżeństwo, a oni nie wyprowadzają jej z błędu.

W pewnej chwili Przemek rozbiera się i w samych bokserkach wskakuje do Oli do wanny. Stażystka wybucha śmiechem. Pierwszy raz od dawna jest naprawdę szczęśliwa. - Należy nam się odrobina głupawki, zanim staniemy się śmiertelnie poważnymi rodzicami - stwierdza Zapała.
- Jak zaczniesz ramoleć, powiem ci - dorzuca Ola.

Wspólna gimnastyka w wodzie to dopiero początek, bo po szkole rodzenia Przemek zabiera Olę na randkę. Oboje udają, że dopiero się poznali i nic o sobie nie wiedzą. - Tak właśnie to powinno się zacząć - przyznaje Ola, a Zapała od razu przystępuje do flirtu.

Romantyczny nastrój randki pryska gdy do mężczyzny znów dzwoni Zuza. Pełna zrozumienia Zuza zapewnia, że wcale jej to nie przeszkadza, bo przecież był związany z lekarką. Czy Ola i Przemek będą razem? A może Zuza znów wróci do gry?

Chcesz wiedzieć więcej o "Na dobre i na złe? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: