SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe". Ola nie straci dziecka. Córka Oli i Przemka może urodzić się chora

"Na dobre i na złe". Ola nie straci dziecka. Córka Oli i Przemka może urodzić się chora

30.01.2014, godz. 08:40
Na dobre i na złe odc. 544. Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odc. 544. Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

W 545 odcinku ''Na dobre i na złe'' Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) wreszcie poznaje prawdę! Kiedy tylko dowiaduje się, że Ola (Anna Karczmarczyk) jest w ciąży bez wahania zmienił wszystkie swoje dotychczasowe plany. Z kwiatami i pierścionkiem zaręczynowym pojawia się w drzwiach jej szpitalnej sali. Zapała zostaje w Polsce, żeby wspierać stażystkę. Niestet, ciąża Oli jest zagrożona, a dziecko może urodzić się chore. Czy Przemek i Ola z "Na dobre i na złe'' zostaną rodzicami?

"Na dobre i na złe" odcinek 545 - środa, 5.02.2014, o godz. 20.40 w TVP2

Kiedy tylko Przemek dowiaduje się od Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), że Ola jest w ciąży od razu wie, że to jego dziecko. Zapała wreszcie przejrzał na oczy. Wydawałoby się, że teraz wszystko będzie dobrze jednak nie do końca...

Zobacz: "Na dobre i na złe". Koszmar Niny sprzed lat. Morderca w Leśnej Górze przywołuje złe wspomnienia

W 545 odcinku "Na dobre i na złe" tuż po tym jak Przemek rzuca Zuzę (Julia Kamińska) i rezygnuje z wyjazdu na misję do Afryki. Dodatkowo mężczyzna postanawia ożenić się z Olą. Taka zmiana, to się chwali!

Wiktoria dzieli z z chirurgiem wieścią, że u Oli widać ciążowy brzuszek. Szczęśliwy Przemek ani chwili nie zastanawia się co powinien zrobić. Wie, że teraz ukochana Ola go potrzebuje najbardziej. Młoda stażystka czuje się coraz gorzej. Do tej pory dobrze znosiła ciążę, teraz jednak trafia na oddział Hany Goldberg (Kamilla Baar).

Jak podaje dwutygodnik "Świat Seriali" stażystka traci przytomność po tym jak je tort z przyjęcia pożegnalnego Przemka. Doktor Goldberg nie ma żadnych wątpliwości - Ola cierpi na cukrzycę ciążową, która jest ogromnym zagrożeniem nie tylko dla niej, ale także dla życia dziecka.

Przeczytaj: ''Na dobre i na złe''. Wiktoria na psychotropach

Cukrzyca ciążowa to nie przelewki. Dziecko Oli i Przemka może urodzić się chore. Przemek jednak nie traci nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Dla mężczyzny najbardziej będzie się teraz liczyć dziecko i ukochana Ola. Czy Zapała będzie odpowiedzialnym ojcem? Czy dziecko, które za kilka miesięcy przyjdzie na świat będzie miało jakieś wady rozwojowe?

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: