SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe". Agata Woźnicka wraca do pracy w Leśnej Górze

"Na dobre i na złe". Agata Woźnicka wraca do pracy w Leśnej Górze

09.12.2013, godz. 08:05
Na dobre i na złe odc. 529. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka)
Na dobre i na złe odc. 529. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) z "Na dobre i na złe" straciła pracę w Leśnej Górze kiedy oblała egzamin specjalizacyjny. Dyrektor Tretter (Piotr Garlicki) zwolnił internistkę. Agata szybko znalazła nowe zatrudnienie w klinice prof. Starzyńskiego (Paweł Królikowski) gdzie rozpoczęła staż na hematologii. W 545 odcinku "Na dobre i na złe" wielki powrót Agaty do Leśnej Góry!

"Na dobre i na złe" odcinek 545 - środa, 5.02.2014 o godz. 20.40 w TVP2


Agata odeszła z Leśnej Góry, ale widzowie nie mieli okazji, żeby stęsknić się za lekarką! Chociaż Woźnicka rozpoczęła nowy etap swojej kariery w klinice profesora Starzyńskiego, to cały czas jest stałym gościem w Leśnej Górze. Na prośbę kolegów konsultuje ich pacjentów, a poza tym wciąż mieszka w hotelu rezydentów razem z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska), Adamem (Grzegorz Daukszewicz) i Przemkiem (Marcin Rogacewicz).

Przeczytaj: ''Na dobre i na złe''. Falkowicz znów knuje. Profesor Leszek Wawrzyniak ujawni przekręt Andrzeja?

Po porażce na egzaminie specjalizacyjnym, której konsekwencją była strata etatu na internie w Leśnej Górze, Agata przeżywała ciężkie chwile. Wszystko jednak wskazuje na to, że najgorsze już za nią.

Praca na oddziale onkologicznym daje Woźnickiej mnóstwo satysfakcji. Początkowo było jej trudno znieść taki nadmiar cierpienia umierających pacjentów, ale dzięki Starzyńskiemu znalazła w sobie siłę, żeby pomagać chorym.

W 545 odcinku "Na dobre i na złe" Agata przełamuje w sobie strach i podchodzi do kolejnego egzaminu specjalizacyjnego dla rezydentów. Tym razem udaje jej się zdać test, od którego zależy przecież jej być albo nie być w zawodzie lekarza-internisty.

Patrz: ''Na dobre i na złe''. Zuza zaciąga Przemka do łóżka. Ola przyłapuje Zapałę na seksie z nową kochanką - zdjęcia

Pozytywny wynik egzaminu Agaty sprawia, że dyrektor Tretter oferuje jej miejsce na internie. Woźnicka przyjmuje propozycje i znów dołącza do grona lekarzy z Leśnej Góry. Jak na jej decyzję zareaguje prof. Starzyński, który przecież wyciągnął do Woźnickiej rękę w potrzebie?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: