SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ''Na dobre i na złe''. Ola trafia do szpitala. Czy Ola straci dziecko Przemka?

''Na dobre i na złe''. Ola trafia do szpitala. Czy Ola straci dziecko Przemka?

29.01.2014, godz. 20:12
Na dobre i na złe odc. 544. Ola (Anna Karczmarczyk), Klaudia (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odc. 544. Ola (Anna Karczmarczyk), Klaudia (Julia Wyszyńska) foto:

Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk) straci dziecko? Ciąża Oli z "Na dobre i na złe" jest zagrożona! Dziewczyna trafia do szpitala! W 544 odcinku ''Na dobre i na złe'' Ola i Klaudia (Julia Wyszyńska) przygotowują się na imprezę pożegnalną Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). Ola nieświadoma, że w torcie jest alkohol zajada się słodkościami. To skończy się tragicznie! Czy Ola w ''Na dobre i na złe'' poroni?

"Na dobre i na złe" odcinek 544 - środa, 29.01.2014, o godz. 20.40 w TVP2

W 544 odcinku ''Na dobre i na złe'' Ola trafia do szpitala! Co się stało? Czy ciąża stażystki z Leśnej Góry, która urodzi dziecko Przemka jest zagrożona?

Zobacz: "Na dobre i na złe". Kamilla Baar odchodzi z "Na dobre i na złe"? Dostała rolę w serialu sensacyjnym

Kiedy tylko Ola dowiedziała się, że spodziewa się dziecka nie miała wątpliwości, że ojcem jest Przemek. Starała się powiedzieć mu o ciąży, ale moment zawsze okazywał się nieodpowiedni. Ostatecznie Pietrzak nie wyznała Zapale prawdy dziecku.

Przemek nieświadomy, że niedługo zostanie ojcem planuje wyjazd na misję do Afryki. Znajomi organizują więc dla niego imprezę pożegnalną. Na zabawie nie może zabraknąć Oli. Dziewczyna razem z przyjaciółką Klaudią (Julia Wyszyńska) postanowia kupić pożegnalny tort. Na widok słodkości przyszłej mamie cieknie ślinka! Ola bez opamiętania zjada cały tort. Gdy Klaudia spostrzega, że niemal całe ciasto zniknęło ostrzega Olę, że może się to dla niej źle skończyć. Przerażona przyszła mama biegnie do łazienki, by wszystko zwymiotować.


Przeczytaj: "Na dobre i na złe". Falkowicz nie kocha Wiktorii. Jego miłość to tylko podstęp?

Ponieważ długo nie wychodzi Klaudia zagląda do środa. Z przerażeniem odkrywa, że Ola jest nieprzytomna. Od razu dzwoni po pogotowie, które zabiera Olę do Leśnej Góry. Przed szpitalem czeka już na nią Hana Goldberg (Kamilla Baar), która od razu stwierdza, że życie Oli i dziecka jest w niebezpieczeństwie.

Ciąża Oli jest zagrożona, bo stażystka cierpi na cukrzycę ciążową. Czy Ola z ''Na dobre i na złe'' straci dziecko? Hana robi wszystko co w jej pomocy, by wyprowadzić Olę z tego stanu. W tym czasie Klaudia próbuje zawiadomić Przemka o tym, co się stało.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku i polub nasz profil!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: