SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Na dobre i na złe odcinek 526 ostatni przed wakacjami 2013. Jak się kończy Na dobre i na złe?

Na dobre i na złe odcinek 526 ostatni przed wakacjami 2013. Jak się kończy Na dobre i na złe?

29.05.2013, godz. 20:46
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 526. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 526. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ©ARTRAMA

Na dobre i na złe odcinek 526 to ostatni odcinek Na dobre i na złe przed wakacjami 2013. Kiedy ostatni odcinek Na dobre i na złe przed wakacjami? Jak skończy się Na dobre i na złe? Na dobre i na złe odcinek 526 w środę, 29.05.2013, w TVP2. W ostatnim odcinku Na dobre i na złe 14 sezonu Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) i Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) wyjeżdżają razem na delegację. Podczas wyjazdu Falkowicz całuje Wiki. Piotr Gawryło (Marek Bukowski) chcąc chronić Hanę (Kamilla Baar) przed ciężarną Paulą (Maja Bohosiewicz) demaskuje jej kłamstwa.

Na dobre i na złe ostatni odcinek przed wakacjami? Co się wydarzy w Na dobre i na złe odc. 526?

W ostatnim odcinku Na dobre i na złe przed wakacjami Wiktoria i Falkowicz zbliżają się do siebie jeszcze bardziej. Niewiele brakuje, a poszliby nawet razem do łóżka. Na dobre i na złe odcinek 526 Falkowicz dostaje propozycję przeprowadzenia skomplikowanej operacji w Lesznie. Zachęca Wiktorię, aby towarzyszyła mu w charakterze asystentki.

>>> NA DOBRE i NA ZŁE odc. 527 po wakacjach 2013. Witek przyznaje się do zdrady. Czy Lena mu wybaczy?

Wiki przyjmuje jego wyzwanie. W trakcie zabiegu wykazuje się swoimi umiejętnościami. Profesor przypisuje jej uratowanie pacjentki. Po gratulacjach i toaście, Wiki wymyka się na basen. Wkrótce przyłącza się do niej Falkowicz.

Czy Wiktoria i Falkowicz wylądują razem w łóżku?

Wieczorem jedzą kolację w jego apartamencie. W pewnym momencie Andrzej przyciąga Wiktorię do siebie i namiętnie całuje... Romantyczne chwile pełne bliskości psuje telefon z Leśnej Góry z wiadomością, że Wanda Consalida (Barbara Lauks) straciła przytomność. Wiktoria musi jak najszybciej wracać do matki.

Po obejrzeniu wyników badań pacjenta Włodka, Przemek (Marcin Rogacewicz) zamierza odesłać go do szpitala neurochirurgicznego. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) nalega, aby wezwać na konsultację Dorotę (Aneta Todorczuk-Perchuć). Wspólnie z nią podejmuje decyzję o operacji pacjenta.

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu>>>

Przemkowi nie podoba się samowola Krajewskiego. Zgodnie z jego przewidywaniami w trakcie zabiegu występują komplikacje... Elżbieta, żona Włodka, dopytuje lekarzy, czy po operacji jej mąż będzie sprawny seksualnie. Włodek wyznaje, że żona nie daje mu chwili wytchnienia, kochali się nawet na huśtawce, co zakończyło się wypadkiem.

To zwierzenie rozbudza wyobraźnię Adama. W pokoju lekarskim zaczyna całować Dorotę. A po chwili dostaje pięścią w twarz od jej męża Marka Rogalskiego (Jan Wieczorkowski)...

>>> Ciąża w Na dobre i na złe odc. 528 po wakacjach 2013. Ola w ciąży. Przemek Zapała będzie ojcem

Paula (Maja Bohosiewicz) zjawia się w szpitalu twierdząc, że została pobita przez ojca i wyrzucona z domu. Piotr podejrzewa, że kłamie chcąc wykorzystać Hanę. Zabiera ją na swój oddział, aby mieć na nią oko. Hana ma mu za złe, że ingeruje w sprawy jej pacjentki.

Poruszona sytuacją Pauli, zaopatruje ją w przybory toaletowe, jedzenie, oddaje jej swoje ubrania. Piotr próbuje uświadomić Hanie, że traci rozsądek. Spróbuje więc zdemaskować Paulę...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu NA DOBRE i NA ZŁE? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: