SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 521. LATOSZEK i AGATA uprawiają SEKS w SZPITALU. Witek zdradza Lenę! - ZDJĘCIA

NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 521. LATOSZEK i AGATA uprawiają SEKS w SZPITALU. Witek zdradza Lenę! - ZDJĘCIA

17.04.2013, godz. 21:30
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 521. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Witek Latoszek (Bartosz Opania)
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 521. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Witek Latoszek (Bartosz Opania) foto: ©ARTRAMA

AGATA i LATOSZEK z NA DOBRE i NA ZŁE spędzają razem noc! W NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 521 w środę, 24.04.2013, w szpitalu w Leśnej Górze zjawia się Paweł Lewicki (Maciej Marczewski). Były mąż Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) wyznaje lekarce, że nigdy nie przestał jej kochać. Wizyta Pawła jest wstrząsem dla Agaty. Kiedy Woźnicka znajduje zdjęcia z Pawłem w pokoju lekarskim czuje, że mąż znowu ją prześladuje. Rozstrzęsiona Agata chowa się w sali rehabilitacyjnej gdzie znajduje ją Witek (Bartosz Opania). Latoszek zaczyna ją namiętnie całować, a po chwili oboje zrywają z siebie ubrania. Witek zdradza Lenę (Anita Sokołowska) z Agatą!

NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 518. OLA i KLAUDIA - nowe stażystki w szpitalu w Leśnej Górze >>>

Witek Latoszek i Agata Woźnicka w końcu przekraczają granice przyjaźni i spędzają razem namiętne chwile w szpitalu w Leśnej Górze! W NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 521 Latoszek zdradza Lenę z Woźnicką. Czy seks Witka z Agatą oznacza koniec małżeństwa Latoszków?

Zdrada Witka ma swój początek w wyprowadzce lekarza z domu. W 519 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE po tym jak po powrocie ze SPA Lena nakryła męża wtulonego w Agatę na kanapie, Latoszek musiał wynieść się z domu.

Witek przeprowadza się Konicy (Robert Koszucki), ale próbuje wytłumaczyć Lenie, że między nim a Agatą do niczego nie doszło. Lena dochodzi do wniosku, że zazdrość o Witka jest spowodowana amputacją piersi. Kiedy wydaje się, że jest gotowa wybaczyć mężowi bliską przyjaźń z Agatą, Witek przekreśla szanse na pojednanie.

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu >>>

W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 521 do szpitala w Leśnej Górze przyjeżdża były mąż Agaty. Paweł Lewicki tłumaczy, że chce tylko oddać żonie jej wszystkie rzeczy. Przy okazji wyznaje jednak, że wciąż ją kocha i prosi o drugą szansę. Agata nie może uwierzyć, że Paweł znów pojawił się w jej życiu. Wracają przykre wspomnienia z porwania i próby samobójczej Pawła.

Woźnicka nie zamierza znów wiązać się z Lewickim. Daje mu to jasno do zrozumienia. Następnego dnia Agata znajduje w pokoju lekarskim zdjęcia z Pawłem z okresu ich małżeństwa. Wpada w panikę. Boi się, że były mąż znowu ja prześladuje. Przerażona  chowa się w sali rehabilitacyjnej. Witek odnajduje Agatę i próbuje ją pocieszyć. Pocieszanie kończy się namiętnymi pocałunkami i seksem...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu NA DOBRE i NA ZŁE? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: