SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA DOBRE I NA ZŁE, odcinek 494. Jan WIECZORKOWSKI jako nowy KARDIOLOG MAREK będzie miał ROMANS z Agatą? ZDJĘCIA

NA DOBRE I NA ZŁE, odcinek 494. Jan WIECZORKOWSKI jako nowy KARDIOLOG MAREK będzie miał ROMANS z Agatą? ZDJĘCIA

10.10.2012, godz. 20:49
Na dobre i na złe, odc. 494: Nowy kardiolog Marek Rogalski i Agata
Na dobre i na złe: Nowy kardiolog Marek Rogalski i Agata foto: ©ARTRAMA

NA DOBRE I NA ZŁE, odcinek 494 w środę, 10.10.2012, o godzinie 20:40 w TVP2. Do szpitala w Leśnej Górze dołącza nowy lekarz. Wziętego kardiologa gra Jan Wieczorkowski. Jego bohater, Marek Rogalski, wpadnie w oko Agacie Woźnickiej, a sama doktor też nie będzie mu obojętna. Powierzy jej sekret, który będzie miał ogromny wpływ na przyszłość ich relacji. Szykuje się romans?

Jan Wieczorkowski dołącza do obsady serialu NA DOBRE I NA ZŁE. Aktor wciela się w rolę Marka Rogalskiego. Grany przez niego kardiolog od razu wpadnie w oko doktor Agacie Woźnickiej (Emilia Komarnicka). Agata również nie będzie mu obojętna.

Bohater Wieczorkowskiego obdarzy koleżankę ze szpitala w Leśnej Górze ogromnym zaufaniem. Z czasem wyzna jej swój sekret. Powierzona tajemnica będzie miła ogromny wpływ na przyszłość ich relacji. Czy niewinny flirt zamieni się w gorący romans?

>>> NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu


- Marek Rogalski to wzięty kardiolog, który ma ambicje zostać szefem oddziału kardiologii interwencyjnej w Leśnej Górze. Jednak na początku będzie musiał zadowolić się etatem kardiologa na internie - informuje Karolina Baranowska z obsługi informacyjnej serialu.

NA DOBRE I NA ZŁE, odcinek 494 w środę, 10.10.2012 o godzinie 20:40 w TVP2.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: