SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Na dobre i na złe odc. 526 ostatni przed wakacjami 2013. Falkowicz całuje Wiktorię - zdjęcia

Na dobre i na złe odc. 526 ostatni przed wakacjami 2013. Falkowicz całuje Wiktorię - zdjęcia

23.05.2013, godz. 07:40
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 526. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 526. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ©ARTRAMA

Na dobre i na złe odcinek 526 ostatni przed wakacjami 2013. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) i prof. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) na delegacji jeszcze bardziej zbliżają się do siebie. W Na dobre i na złe odcinek 526 w środę. 29.05.2013, Falkowicz dostaje propozycję przeprowadzenia skomplikowanej operacji pacjentki w Lesznie. W delegacji towarzyszy mu Wiktoria. Podczas operacji Wiki ratuje kobiecie życie, ale nie to jest najważniejsze. Po zabiegu Wiki wymyka się na basen, a po chwili przyłącza się do niej Falkowicz. Wieczorem Andrzej zaprasza Wiktorię do swojego apartamentu na kolację. Nagle Falkowicz przyciąga lekarkę do siebie i zaczyna ją namiętnie całować. Czy Wiktoria i Falkowicz wylądują razem w łóżku?

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 525. PIOTR poznaje SEKRET HANY. Hana planuje ADOPCJĘ DZIECKA. Czy HANA i PIOTR będą RODZICAMI? >>>

W 526 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE profesor Andrzej Falkowicz dostaje propozycję przeprowadzenia skomplikowanej operacji w Lesznie. Zachęca Wiktorię, aby towarzyszyła mu w charakterze asystentki. Lekarka przyjmuje jego wyzwanie, chociaż początkowo się waha, bo nie chce zostawiać swojej matki Wandy (Barbara Lauks) samej.

Na miejscu okazuje się, że Falkowicz nie zarezerwował dla Wiki oddzielnego pokoju. Niezręczny problem szybko udaje się rozwiązać i lekarze z Leśnej Góry mogą się zająć tym, po co przyjechali w delegację.

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu >>>

W trakcie zabiegu dochodzi do komplikacji. Falkowicz rozprasza się i przez moment życie pacjentki jest zagrożone. Na szczęście Wiktoria wykazuje się swoimi umiejętnościami i ratuje kobietę. W krytycznym momencie to ona gra pierwsze skrzypce na sali operacyjnej.

Po operacji profesor przypisuje Wiki uratowanie pacjentki. Po gratulacjach i toaście Wiktoria chce się chwilę zrelaksować, więc wymyka się na basen. Wkrótce przyłącza się do niej Falkowicz. Wieczorem profesor zaprasza lekarkę na kolację do swojego apartamentu.

W pewnym momencie Andrzej przyciąga Wiktorię do siebie. Nie jest w stanie dłużej zapanować nad swoimi uczuciami i namiętnie ją całuje. Niestety romantyczny wieczór kończy się na pocałunku, bo Wiktoria dostaje telefon z Leśnej Góry, że jej matka straciła przytomność.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu NA DOBRE i NA ZŁE? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: