SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA DOBRE i NA ZŁE odc. 519. LENA przyłapuje WITKA w łożku z AGATĄ w łóżku - ZDJĘCIA

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 519. LENA przyłapuje WITKA w łożku z AGATĄ w łóżku - ZDJĘCIA

10.04.2013, godz. 20:41
NA DOBRE I NA ZŁE odc. 519. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Witek Latoszek (Bartosz Opania)
NA DOBRE I NA ZŁE odc. 519. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Witek Latoszek (Bartosz Opania) foto: ©ARTRAMA

LENA (Anita Sokołowska) z NA DOBRE i NA ZŁE przyłapuje swojego męża Witka Latoszka (Bartosz Opania) w łóżku z Agatą Woźnicką (Emilia Komarnicka)! W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 519 w środę, 10.04.2013, Latoszek zaprasza do siebie Agatę, Rafała Konicę (Robert Koszucki) i Stefana Tretter (Piotr Garlicki). Razem świętują obronę pracy doktorskiej Latoszka. Po mocno zakrapianym alkoholem wieczorze Agata zostaje na noc u Latoszka. Oboje zasypiają na kanapie w salonie. Rano Lena zastaje męża przytulającego Agatę. Jest pewna, że Witek zdradził ją z Woźnicką. Czy Lena i Witek się rozstaną?

NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 518. TOSIA UCIEKA z domu. PIOTR musi wybrać - HANA czy MAGDA >>>

Kryzys u Latoszków z każdym odcinkiem NA DOBRE i NA ZŁE pogłębia się jeszcze bardziej. Kiedy w 516 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE Agata przyznaje się Lenie, że była z jej mężem w ten wieczór gdy umówili się na romantyczną kolację, Starska czuje się zdradzona i oszukana. Zabiera Felka (Oliwier Górka) i wyjeżdża na kilka dni.

Po wyjeździe Leny, Latoszek szuka pocieszenia w ramionach Agaty i niestety doprowadza swoje małżeństwo na skraj rozpadu. W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 519 Witek organizuje w domu małą imprezę z okazji obrony pracy doktorskiej, na którą zaprasza Trettera, Konicę i Agatę.

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu >>>

Kiedy zaczyna robić się późno lekarze wracają do swoich domów, a Latoszek prosi przyjaciółkę, by z nim jeszcze została. Wyznaje Agacie, że czuje się samotny i opuszczony. Woźnicka po kilku kieliszkach wina przyjmuje zaproszenie Latoszka. Oboje świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Nad razem znużeni alkoholem zasypiają razem na kanapie.

Pech chce, że właśnie wtedy wraca do domu Lena. Gdy Starska widzi męża w łóżku z Agatą nie ma wątpliwości, że Witek ją zdradził. Na próźno Latoszek próbuje jej wyjaśnić, że do niczego nie doszło. Wściekła Lena wyrzuca męża z domu.

Czy wspólna noc Agaty i Witka na kanapie oznacza definitywny koniec małżeństwa Latoszków? Czy Lena i Witek się rozstaną? W najbliższych odcinkach NA DOBRE i NA ZŁE związek Latoszków zostanie wystawiony na ciężką próbę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu NA DOBRE i NA ZŁE? Polub nas na
FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: