SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA DOBRE i NA ZŁE odc. 513. ADAM Krajewski będzie SZPIEGIEM FALKOWICZA? - ZDJĘCIA

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 513. ADAM Krajewski będzie SZPIEGIEM FALKOWICZA? - ZDJĘCIA

27.02.2013, godz. 15:57
NA DOBRE I NA ZŁE odc. 513. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
NA DOBRE I NA ZŁE odc. 513. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ©ARTRAMA

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 513 w środę, 27.02.2013, o godz. 20.40 w TVP2. W 513 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), nowy lekarz w Leśnej Górze, którego zatrudnił prof. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) wprowadza się do hotelu rezydentów razem z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska), Agatą (Emilia Komarnicka) i Przemkiem (Marcin Rogacewicz). Od razu po przeprowadzce urządza huczną imprezę dla nowych przyjaciół.

NA DOBRE i NA ZŁE. Kuba BURSKI, czyli Artur ŻMIJEWSKI WRÓCI do Leśnej Góry? >>>

Adam Krajewski, student Falkowicza, wpatrzony w profesora jak w obrazek rozpoczął pracę w Leśnej Górze w 512 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE od udanej operacji, czym zaskarbił sobie uznanie w oczach kolegów ze szpitala. Wiktoria Consalida jest pod wrażeniem umiejętności Adama, ale z drugiej strony obawia się konkurencji.

Nowy chirurg w Leśnej Górze oprócz zdolności ma coś jeszcze - protekcję profesora Falkowicza. - To jego mistrz, nauczyciel i mentor. Ślepo wierzy i ufa Falkowiczowi. Adam darzy go ogromnym szacunkiem. To jest jedyna osoba, z którą się liczy, której się boi. Tajny współpracownik Falkowicza jest w stanie zrobić wszystko dla profesora - zdradził w "Kulisach serialu NA DOBRE i NA ZŁE" Grzegorz Daukszewicz.

NA DOBRE I NA ZŁE - więcej o serialu >>>

W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 513 Adam wprowadza się do hotelu rezydentów i od razu urządza imprezę powitalną. Wkrótce jednak zaczyna dawać się we znaki współlokatorom. Głośno słucha muzyki, próbuje poderwać Agatę, jest pewny siebie i bezczelny.

Adam zaprzyjaźnia się z Przemkiem. Łączy ich wspólna pasja - zamiłowanie do motoryzacji. Wydaje się jednak, że przyjazd Krajewskiego do Leśnej Góry, jego przeprowadzka do hotelu rezydentów to kolejna intryga Falkowicza.

- Adam nie jest do końca świadomy w jaką grę gra Falkowicz, ale idzie za nim w ciemno, bo to jest jego mentor. Robi wszystko co tamtem mu rozkaże, chociaż nie do końca zdaje sobie sprawę, gdzie przez to może zabrnąć - powiedział Daukszewicz.


Chcesz wiedzieć więcej o NA DOBRE I NA ZŁE? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: