SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA DOBRE i NA ZŁE odc. 511. JAMES PORWANY ze szpitala? HANA Goldberg w niebezpieczeństwie

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 511. JAMES PORWANY ze szpitala? HANA Goldberg w niebezpieczeństwie

06.02.2013, godz. 21:32
NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 509. HANA (Kamilla Baar), James (Jake Michaels)
foto: www.nadobre.tvp.pl

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 511 w środę, 13.02.2013 w TVP2. W 511 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE Hana Goldberg (Kamilla Baar) znów zaczyna się bać o swoje życie. Po tym jak przekonała Jamesa (Jake Michaels), by poddał się leczeniu w szpitalu psychiatrycznym Hana odbiera głuche telefony, a w tle słyszy tylko muzykę. Goldberg dowiaduje się, że Jamesa nie ma szpitalu, bo zabrała go stamtąd siostra. Tyle tylko, że mąż Hany nie ma siostry! Co się stało z Jamesem? Czy został porwany ze szpitala przez ludzi, którzy chcą się go pozbyć? James wcale nie jest chory psychicznie i miał rację gdy ostrzegał Hanę przed zagrożeniem!

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 510. ROMANS z WIKTORIĄ to PODSTĘP FALKOWICZA. Co knuje Falkowicz? >>>

W 509 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE Hana utwierdziła się w podejrzeniach, że z Jamesem dzieje się coś złego i najprawdopodobniej choruje na schizofrenię. Kiedy Hana budzi się w środku nocy zauważa, że mąż siedzi przy komputerze.

James wyjaśnia ukochanej, że robi obliczenia, które mają mu dać odpowiedź na pytanie czy ich życie wciąż jest w niebezpieczeństwie. Coldwell namawia żonę do wyjazdu z Polski. Ostrzega przed ludźmi, którzy chcą jej zrobić krzywdę. Nagle James rzuca się na Hanę i próbuje zmusić ją do współżycia.

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu >>>


Lekarka zaczyna bać się męża, więc prosi psychiatrę z Leśnej Góry, Szymona Dryla (Piotr Stramowski), by przyjął go na oddział psychiatryczny. Kiedy Hana szczerze wyznaje Jamesowi, że obawia się najgorszego, Coldwell zgadza się na leczenie. - Udowodnię Ci, że nie jestem chory - mówi z przekonaniem.

W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 511 Hana odbiera serię głuchych telefonów - w słuchawce słyszy tylko muzykę. Goldberg nie może się pozbyć uczucia strachu o własne życie. Później lekarka dowiaduje się, że jej męża nie ma w szpitalu! Siostra Jamesa zabrała go z oddziału psychiatrycznego.

JAKE MICHAELS - JAMES z NA DOBRE i NA ZŁE zostanie dłużej w serialu? >>>

Hana jest w szoku, przecież James nie ma siostry! Coraz bardziej przerażona uświadamia sobie, że James miał rację, mówiąc o grożącym jej niebezpieczeństwie i myliła się sądząc, że jest chory psychicznie i wymyślił sobie wszystkie teorie spiskowe.

Wszystko wskazuje na to, że James mówił prawdę gdy zdradził Hanie, że sfingował własną śmierć, bo pracował jako tajny agent dla rządu.

Co się stało z Jamesem? Czy został uprowadzony przez swoich wrogów? Kto stoi za zniknięciem Jamesa?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu Na dobre i na złe? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: