SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA DOBRE i NA ZŁE odc. 508. PIOTR dowiaduje się o kłamstwach Magdy. ZOSTAWI MAGDĘ i będzie WALCZYĆ o HANĘ? ZDJĘCIA

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 508. PIOTR dowiaduje się o kłamstwach Magdy. ZOSTAWI MAGDĘ i będzie WALCZYĆ o HANĘ? ZDJĘCIA

22.01.2013, godz. 07:20
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 508. Hana Goldberg (Kamilla Baar)
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 508. Hana Goldberg (Kamilla Baar) foto: TVP

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 508 w środę, 23.01.2013 w TVP2. W 508 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE Piotr Gawryło (Marek Bukowski) dowiaduje się o wybuchu bomby w Leśnej Górze i jedzie do Hany (Kamilla Baar) sprawdzić jak się czuje. Hana prosi ukochanego, by zniknął z jej życia. Kiedy Piotr rozmawia przez telefon z Magdą Soszyńską (Anna Dereszowska) była kochanka ma do niego pretensje, że spotkał się z Haną. Piotr dowiaduje się, że Magda okłamywała go w sprawie Hany. Czy Gawryło zostawi Magdę i będzie walczyć z Jamesem (Jake Michaels) o Hanę? Czy dowie się, że Hana była z nim w ciąży?

NA DOBRE i NA ZŁE. Anna DERESZOWSKA ODCHODZI z serialu? MAGDA Soszyńska ZOSTAWI PIOTRA? >>>

W NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 508 po wybuchu bomby w Leśnej Górze Hana wraca do domu z Jamesem. Wkrótce zjawia się u niej Piotr. Mąż Hany zatrzaskuje mu drzwi przed nosem. Lekarka czuje jednak, że musi porozmawiać z Gawryłą i wyjaśnić mu osobiście, że między nimi wszystko skończone. James nie jest zadowolony, że jego żona rozmawia z byłym kochankiem.

- Po co przyszedłeś? - pyta Hana.
- Po prostu nie mogę uwierzyć w to co się stało. Badałem tego faceta, nie wyglądał na wariata.
- A po co przyszedłeś do mnie?
- Jak to po co? Chciałem sprawdzić czy u ciebie wszystko w porządku
- W porządku ...
- Schudłaś - zauważa Piotr.
- Miałam sporo pracy.
- Zajmowałem się dzieckiem. Myślę, że gdybym wtedy tam był - Piotr próbuje się tłumaczyć.
- Niczego to by nie zmieniło.
- Gdybyś jednak czegoś potrzebowała...
- Nie, niczego nie potrzebuję. Po prostu mnie zostaw, przecież masz się kim zajmować - mówi z goryczą w głosie Hana.

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu >>>

Piotr odchodzi, a Hana wybucha płaczem. Jej łzy widzi James, który postanawia raz na zawsze pozbyć się rywala. Gdy Gawryło wraca do domu rozmawia przez telefon z Magdą.

- Tak byłem w szpitalu. No tak, a czemu to cię tak dziwi. Mam tam przyjaciół, ją też. Magda, słuchaj nie będę z tobą rozmawiał w ten sposób. Naprawdę bardzo się cieszę, że mogę spotykać się z Tosią, ale ja nigdy nie deklarowałem, że będę... - Piotr przerywa rozmowę, bo nagle na jezdnię wychodzi mu James.

Między mężczyznami dochodzi do konfrontacji. - Co ty robisz człowieku? - Piotr z trudem panuje nad emocjami.
- Zraniłeś ją i zostawiłeś kiedy potrzebowała pomocy. Teraz znikaj, bo będzie niedobrze - ostrzega go James.

Kilka godzin później Gawryło zjawia się w prokuraturze, gdzie ma złożyć zeznania w sprawie Falkowicza (Michał Żebrowski) i jego pacjenta Macieja Zaruskiego (Paweł Ferens). Na korytarzu rozmawia z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska), która zdradza Piotrowi, że po wypadku karetki Hana wielkokrotnie próbowała się z nim skontaktować. Garwyło nie miał jednak żadnych nieodebranych połączeń.

Piotr domyśla się, że to sprawka Magdy. - Magda, chciałbym coś wyjaśnić. Nie kasuj wiadomości z mojej komórki, dobrze. Dostałem billingi i nie sądzę, żeby to była Tosia. Nie denerwuję się, tylko jestem zaskoczony. Nie tak się umawialiśmy - Gawryło zarzuca Magdzie, że celowo kasowała połączenia od Hany.

Czy Piotr dowie się, że Hana straciła jego dziecko, a Magda jest intrygantką, która za wszelką cenę próbuje zatrzymać go przy sobie?REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: