SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 506. HANA STRACIŁA dziecko. JAMES ujawnia PRAWDĘ o swojej ŚMIERCI - ZDJĘCIA

NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 506. HANA STRACIŁA dziecko. JAMES ujawnia PRAWDĘ o swojej ŚMIERCI - ZDJĘCIA

05.01.2013, godz. 04:40
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 506. Hana Goldberg (Kamilla Baar)
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 506. Hana Goldberg (Kamilla Baar) foto: ©ARTRAMA

NA DOBRE I NA ZŁE, odcinek 506 w środę, 9.01.2013, o godzinie 20:40 w TVP2. Co wydarzy się w 506 odcinku NA DOBRE I NA ZŁE? James Coldwell (Jake Michaels) przerywa milczenie i wyznaje Hanie (Kamilla Baar), czym zajmował się przez ostatnie dwa lata. Dlaczego mąż Hany sfingował własną śmierć? Okazuje się, że James był agentem. Wykonywał tajne zlecenia dla rządu związane z branżą medyczną. Już w 508 odcinku NA DOBRE I NA ZŁE wyjdzie na jaw, że ukochany ginekolożki ma schizofrenię! Czy to oznacza, że jednak nie był tajniakiem?

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 507. HANA w niebezpieczeństwie. WYBUCH BOMBY w Leśnej Górze - ZDJĘCIA >>>

Życie Hany Goldberg (Kamilla Baar) to ostatnio pasmo nieszczęść i niespodzianek. W 506 odcinku NA DOBRE I NA ZŁE śliczna ginekolożka niestety traci dziecko Piotra Gawryły (Marek Bukowski). Jakby było tego mało mąż James (Jake Michaels) ma dla niej pewną wiadomość.

W końcu decyduje się powiedzieć, co działo się z nim przez dwa lata, kiedy myślała, że został zastrzelony przez nigeryjskich rebeliantów. Dlaczego sfingował własną śmierć? Okazuje się, że James był agentem. Wykonywał tajne zlecenia dla rządu związane z branżą medyczną.

Czy warto wierzyć słowom męża Hany? Czy Coldwell był agentem Jamesem?

NA DOBRE I NA ZŁE - więcej o serialu

Nie wiadomo... Otóż w 508 odcinku NA DOBRE I NA ZŁE Hana ponownie dowie się czegoś interesującego o własnym mężu. Po wybuchu bomby w Leśnej Górze Coldwell błaga ukochaną, aby wyjechali, bo grozi im niebezpieczeństwo. Hana ma wrażenie, że jej mąż zwariował. Podejrzewa, że jest chory psychicznie. Dr Szymon Dryl (Piotr Stramowski) potwierdza przypuszczenia Hany. James ma schizofrenię!

Czy James powiedział prawdę o swojej przeszłości, a może tylko mu się wydawało, że był tajniakiem?

NA DOBRE I NA ZŁE, odcinek 506 w środę, 9.01.2013, o godzinie 20:40 w TVP2.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: