SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA DOBRE i NA ZŁE odc. 506. HANA STRACIŁA DZIECKO i rezygnuje z miłości do Piotra - ZDJĘCIA

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 506. HANA STRACIŁA DZIECKO i rezygnuje z miłości do Piotra - ZDJĘCIA

10.01.2013, godz. 07:30
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 506. Hana Goldberg (Kamilla Baar)
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 506. Hana Goldberg (Kamilla Baar) foto: ©ARTRAMA

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 506 w środę, 9.01.2013, w TVP2. W 506 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE Hana (Kamilla Baar) traci dziecko Piotra Gawryły (Marek Bukowski). Po wyjściu ze szpitala James (Jake Michaels) stara się wspierać żonę w trudnych chwilach, ale ona odrzuca jego pomoc. - Ty nie żyjesz, ja jestem wdową, straciłam dziecko innego mężczyzny. Nie wiem co tu jeszcze robisz - wyznaje Jamesowi. Hana jedzie do Piotra. Chce powiedzić mu o ciąży i poronieniu. W mieszkaniu ukochanego spotyka Magdę Soszyńską (Anna Dereszowska), która prosi Hanę, by usunęła się z życia Piotra. Hana postanawia zrezygnować z miłości do Gawryły.

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 507. WYBUCH BOMBY w Leśnej Górze. Pacjent Falkowicza chce zabić lekarzy - ZDJĘCIA >>>

Wiadomość o ciąży była dla Hany ogromnym zaskoczeniem, ale lekarka cieszyła się, że zostanie matką i urodzi dziecko ukochanego Piotra. Ciąża Hany od początku była zagrożona. Niestety w NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 506 lekarzom z Leśnej Góry nie udaje się uratować dziecka Hany.

Po poronieniu Hana jest załamana. Widząc, że żona jest w złym stanie James stara się być przy niej w ciężkich chwilach. Goldberg daje mu jednak jasno do zrozumienia, że ich małżeństwo jest skończone.

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu >>>


- Ty nie żyjesz, ja jestem wdową, straciłam dziecko innego mężczyzny. Nie wiem co tu jeszcze robisz - mówi bez ogródek.

Hana postanawia jak najszybciej wyjawić całą prawdę o stracie dziecka Piotrowi. Kiedy jednak jedzie do mieszkania Gawryły na miejscu zastaje Magdę Soszyńską. Była kochanka Piotra, matka jego córki Tosi (Gabriela Świerczyńska), z którą chirurg zamieszkał po śmierci jej męża prosi Hanę, by nie zabierała Tosi ojca.

Goldberg kasuje w telefonie komórkowym numer ukochanego. Dla dobra dziecka rezygnuje z miłości do Piotra.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: