SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 496. Paulina HOLTZ, czyli AGNIESZKA Lubicz z KLANU do Leśnej Góry - ZDJĘCIA

NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 496. Paulina HOLTZ, czyli AGNIESZKA Lubicz z KLANU do Leśnej Góry - ZDJĘCIA

24.10.2012, godz. 20:35
NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 496. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Matylda (Paulina Holtz)
NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 496. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Matylda (Paulina Holtz) foto: ©ARTRAMA

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 496 w środę, 24.10.2012, o godz.20.40 w TVP2. W 496 odcinku Na dobre i na złe pojawia się gościnnie PAULINA HOTZ, czyli AGNIESZKA Lubicz z Klanu. Kogo Paulina Holtz gra w Na dobre i na złe? Aktorka wciela się w postać Matyldy, żony pacjenta Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), który umiera na nowotwór. Między Matyldą a Zapałą dochodzi do ostrego spięcia. Matylda zarzuca lekarzowi, że nie obchodzi go życie jej męża.

NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 495. LUDMIŁA NIE ŻYJE. Przemek i Ludmiła - HISTORIA MIŁOŚCI. ZDJĘCIA >>>


W Na dobre i na złe odcinek 496 Matylda, żona pacjenta umierającego na nowotwór składa skargę na Zapałę, który spóźnia się na spotkanie przed operacją i jest arogancki. Dr Tretter (Piotr Garlicki) rozumie, że Przemek przeżywa śmierć Ludmiły (Paulina Chruściel).

Po operacji pacjent dostaje niewydolności oddechowej i zostaje zabrany na OIOM. Zrozpaczona Matylda chce usłyszeć słowa pociechy, jednak Przemek otwarcie mówi, że musi się przygotować na najgorsze. Wtedy kobieta zarzuca mu, że jest bez serca - nie rozumie, czym jest utrata bliskiej osoby.

- Mój mąż umiera, a dla pana to tylko klatka piersiowa do otworzenia. Pan ma ratować życie ludzkie, a potrafi tylko ranić - Matylda wprost oskarża Przemka o brak współczucia.

- Lekarz prowadzący spóźnia się, ignoruje nas, nie odpowiada na pytania… Uważa pan, że to w porządku? Mąż ma raka. Umieramy ze strachu czy wszystko będzie dobrze, a spotykamy lekarza zupełnie bez serca… Bez podejścia do pacjentów! - skarży się Tretterowi Matylda.

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu >>>


- Doktor Zapała to naprawdę dobry chirurg, ale jest tylko człowiekiem… I jak każdy ma prawo do gorszego dnia… - Tretter broni Przemka.

- Skoro pan doktor Zapała ma gorszy dzień, to może mojego męża będzie operował jakiś inny doktor? - odpowiada.

Paulina Holtz, czyli serialowa Agnieszka Lubicz z Klanu prywatnie nie unika lekarzy, ani szpitali. Aktorka zarejestrowała się w bazie dawców szpiku i chętnie bierze udział w kampaniach społecznych związanych ze zdrowiem. Od kilku lat wspiera Fundację Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę "MATIO", a do tego jest ambasadorką kampanii "Szczepisz = Chronisz. Stop Pneumokokom".  Namawia młode matki, by szczepiły swoje dzieci.

NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE - wszystkie odcinki po wakacjach 2012 ONLINE ZA DARMO >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: