SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 495. W KLINICE FALKOWICZA podejrzane BADANIA nad cudownym LEKIEM. Kolejny PRZEKRĘT Falkowicza - ZDJĘCIA

NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 495. W KLINICE FALKOWICZA podejrzane BADANIA nad cudownym LEKIEM. Kolejny PRZEKRĘT Falkowicza - ZDJĘCIA

17.10.2012, godz. 16:05
NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 495. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 495. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ©ARTRAMA

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 495 w środę, 17.10.2012, w TVP2. W 495 odcinku Na dobre i na złe Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), lekarz-oszust, który wmawiał swoim pacjentom, że ich cudownie uleczył, a tak naprawdę z zimną krwią ich okłamywał spotyka się z przyjacielem Piotrem Gawryło (Marek Bukowski). Gawryło, który teraz jest szefem kliniki Falkowicza odkrywa nowe tajemnice naciągacza. Wychodzi na jaw, że w klinice były prowadzone podejrzane badania nad nowym lekiem na stwardnienie rozsiane. Czy to kolejny przekręt Falkowicza, by zdobyć sławę i pieniądze?

NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 495 ONLINE ZA DARMO nie jest dostępny W INTERNECIE >>>

Piotr zostaje wezwany do kliniki Falkowicza w sprawie jednego z pacjentów. Według dokumentacji Maciek choruje na stwardnienie rozsiane i dostaje substancję aktywną. Okazuje się, że Falkowicz prowadził badania kliniczne nad nowym lekiem na stwardnienie rozsiane. Gawryło podejrzewa kolejne oszustwo Falkowicza i zabiera chorego do Leśnej Góry.

Tymczasem pętła wokół Falkowicza zaciska się coraz bardziej. Prasa węszyć, a prokuratura postawiła mu zarzuty, a on zdaje sobie sprawę, że może trafić do więzienia. Prosi Piotra, aby kontynuował badania nad lekiem na SM. Przekonuje przyjaciela, że to ogromna szansa dla chorych. Wyniki badań ponoć są rewelacyjne.

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu >>>


- Moja klinika, mimo twoich wysiłków, legnie w gruzach. Wszystko pójdzie do piachu, bo źli ludzie postanowili dochodzić idiotycznej racji! Oni nie mają pojęcia, że przy okazji unicestwią nadzieje setek tysięci ludzi na godne życie - żali się Falkowicz.

- Chyba nie mówisz o tej bladze, którą nazywasz badaniami nad panaceum na SM?

- Nie wierzysz w projekt mojego życia? - dopytuje Falkowicz.

Falkowicz namawia Gawryłę, by kontynuował badania nad cudownym lekiem. Czy nowy lek rzeczywiście okaże się skuteczny, czy to kolejne oszustwo Falkowicza?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: