SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Na dobre i na złe, odc. 488 - OPIS, STRESZCZENIE: Koniec złudzeń

Na dobre i na złe, odc. 488 - OPIS, STRESZCZENIE: Koniec złudzeń

01.06.2012, godz. 02:10
Na dobre i na złe
foto: ©ARTRAMA

Ewa boi się, że Karol skrzywdzi ją i dziecko i prosi Hanę, by pomogła im się ukryć. Falkowicz wyrzuca Wiki z pracy. Lekarka zwierza się Agacie, że kocha Przemka. Hana i Piotr spędzają namiętną noc. Po wyjściu ze szpitala pani doktor zostaje napadnięta przez Karola. W jej obronie staje Gawryło i Falkowicz.

Ewa boi się, że Karol skrzywdzi ją i dziecko - prosi Hanę, by pomogła im się ukryć. Ludmiła postanawia jak najlepiej wykorzystać czas, który jeszcze jej pozostał. Zaprasza Przemka na przejażdżkę limuzyną. Wiki wyjawia Agacie, że kocha się w Przemku.

>>> Na dobre i na złe - wszystko o serialu TVP2 na SUPERSERIALE.pl

W czasie operacji Falkowicz drwi z otyłej pacjentki, córki zamożnego biznesmena. Okazuje się, dziewczyna słyszała obraźliwe komentarze na swój temat.

Między Falkowiczem i Wiki co chwila dochodzi do kłótni. Ordynator wyrzuca lekarkę z pracy i grozi, że odbierze jej prawo do wykonywania zawodu. Do szpitala trafia chora na mukowiscydozę Celina. Dziewczyna wciąż wypytuje o swojego chłopaka. Agata prosi Wywrockiego, by sfinansował leczenie pacjentki.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Hana odkrywa, że ktoś włamał się do jej mieszkania. Gdy przyjeżdża Piotr zwierza mu się, że myśli o wyjeździe. Między obojgiem dochodzi do zbliżenia. Piotr informuje Falkowicza, że złożył na niego doniesienie do prokuratury i Izby Lekarskiej. Przed szpitalem Hana zostaje napadnięta przez Karola. Piotr rzuca się na ratunek. Gdy Karol celuje do nich z pistoletu, podbiega Falkowicz.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: