SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ''Na dobre i na złe''. Kamilla Baar w nowej roli. Hana Goldberg szaloną dziennikarką w filmie Wkręceni

''Na dobre i na złe''. Kamilla Baar w nowej roli. Hana Goldberg szaloną dziennikarką w filmie Wkręceni

12.12.2013, godz. 20:00
WKręceni. Kamilla Baar jako dziennikarka Adrianna
WKręceni. Kamilla Baar jako dziennikarka Adrianna foto:

Hana Goldberg (Kamilla Baar) z ''Na dobre i na złe'' wcieli się w rolę seksownej pani redaktor w filmie ''Wkręceni''. Piękną Kamillę Baar w komedii będziemy mogli zobaczyć na wielkim ekranie już 10 stycznia 2014 roku! Jak Hana z ''Na dobre i na złe'' poradziła sobie w tej roli? Dla ślicznej i zdolnej Kamilli to nie będzie debiut w pełnometrażowej produkcji. Serialowa Hana ma już spory dorobek!

Film "Wkręceni'' w reżyserii Piotra Wereśniaka trafi na ekrany już 10 stycznia!

Jak na wielkim ekranie poradzi sobie nasza Hana z serialu ''Na dobre i na złe''? Główne role w nowym filmie "Wkręceni" należą do niezapomnianych i ulubionych postaci z seriali! Kamilla Baar czyli doktor Hana Goldberg ze szpitala w Leśnej Górze, Kacper Kuszewski, czyli Marek z ''M jak miłość'' i Piotr Adamczyk czyli Żabcia z ''Przepisu na życie''.

Zobacz:''Na dobre i na złe''. Kłopoty Falkowicza. Jego współpracownik, Leszek Wawrzyniak, ujawni przekręt z badaniami

- Gram dziennikarkę z małego miasta, która chce zdobyć świat. Adrianna uważa, że jest najlepsza i jej miejsce jest w CNN. Kiedy się zakochuje, zaczynają się dziać arcyśmieszne rzeczy - zapowiada aktorka w rozmowie z magazynem "Show".

- Czekamy z napięciem na premierę, bo naprawdę śmieszną komedię zrobić najtrudniej! - dodaje Kamilla

Przeczytaj:''M jak miłość''. Marek Mosotowiak policjantem

Na planie nowej produkcji Hana spotkała kolegę z serialu. W filmie ''Wkręceni'' gorące, namiętne sceny odgrywała z Bartoszem Opanią, czyli serialowym Latoszkiem z ''Na dobre i na złe''. Jak im się razem pracowało?

- Kiedy mieliśmy wspólne sceny, reżyser groził, że zadzwoni do producenta, bo nie ma czasu na nasze wybuchy śmiechu. Przy Bartku nie da się zachować powagi. Po obejrzeniu "Wkręconych" będzie jasne, o czym mówię!

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: