SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA DOBRE i NA ZŁE. HANA i PIOTR znów razem - NOWY POCZĄTEK? HANA będzie MAMĄ dla córki Piotra - ZDJĘCIA

NA DOBRE i NA ZŁE. HANA i PIOTR znów razem - NOWY POCZĄTEK? HANA będzie MAMĄ dla córki Piotra - ZDJĘCIA

28.02.2013, godz. 20:08
NA DOBRE i NA ZŁE. Hana (Kamilla Baar), Tosia (Gabriela Świerczyńska), Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
NA DOBRE i NA ZŁE. Hana (Kamilla Baar), Tosia (Gabriela Świerczyńska), Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto: www.nadobre.tvp.pl

Czy HANA i PIOTR z NA DOBRE i NA ZŁE znów będą razem? W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 514 w środę, 6.03.2013, Piotr Gawryło (Marek Bukowski) dowiaduje się, że Hana była w ciąży i straciła jego dziecko. Chociaż z Magdą (Anna Dereszowska) i Tosią (Gabriela Świerczyńska) ma wyjechać do Krakowa, to czuje się rozbity. Wciąż przecież kocha Hanę i po zniknięciu Jamesa (Jake Michaels) chce zacząć wszystko od nowa. Hana także przeżywa rozterki. Nie chce rozbijać rodziny Piotra. Kiedy poznaje Tosię, dziewczynka od razu podbija jej serce. Czy Hana wróci do Piotra i będzie dla Tosi drugą mamą?

NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 515. Michał SAMBOR ZDRADZA Ninie swoją tajemnicę. Był SKAZANY za kontakty z MAFIĄ >>>

W najbliższych odcinkach NA DOBRE i NA ZŁE Hana i Piotr stają przed szansą, by znowu być razem. Gawryło poznaje bowiem prawdę o ciąży Hany i stracie dziecka. Gdy jak grom z jasnego nieba spada na niego wiadomość, że był ojcem dziecka Hany przeżywa wstrząs. Tymbardziej, że właśnie miał wyjechać z Magdą i Tosią do Krakowa. Piotr marzy jednak tylko o tym, by wziąć Hanę w ramiona i już zawsze być przy niej.

James zniknął w tajemniczych okolicznościach i nie daje znaku życia, ale na przeszkodzie do ich szczęścia stoi jeszcze Magda. Piotr nigdy nie obiecywał matce Tosi, że stworzy z nią związek, jednak Soszyńska czuje do Gawryły coś więcej niż przyjaźń i wdzięczność. Dla Hany to także trudny moment.

- Na pewno gdyby Hana miała pewność, że oni stanowią pełną rodzinę, gdzie partnerzy są ze sobą i mają dziecko, to by się usunęła. Nie chciałaby pełnić funkcji osoby, która coś niszczy między ludźmi. Ale myślę, że też wie, że to jest relacja z gruntu bardziej skomplikowana i nie do końca uczciwa od początku - powiedziała Kamilla Baar w "Kulisach serialu NA DOBRE i NA ZŁE".

NA DOBRE I NA ZŁE - więcej o serialu >>>


- Dzieci są zawsze takim kluczem do serca rodziców. Przez to, że Hana poznaje Tosię, myślę że dużo więcej zaczyna rozumieć z tej trudnej relacji między Magdą a Piotrem - dodała serialowa Hana.

Gdy Hana zbliża się bardziej do córki Piotra budzą się w niej matczyne uczucia. Tosia niemal od razu zaskarbia sobie sympatię Hany. Goldberg nie chce krzywdzić Tosi i odbierać jej ojca, ale przecież nie może poświęcać swojego szczęścia dla dobra innych osób. Czy Hana i Piotr stworzą razem dla Tosi drugi dom, w której córka Gawryły będzie mogła cieszyć się miłością ojca i kochającej macochy?

Chcesz wiedzieć więcej o NA DOBRE I NA ZŁE? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: