SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe". Hana i Piotr po ślubie adoptują dziecko Pauli

"Na dobre i na złe". Hana i Piotr po ślubie adoptują dziecko Pauli

19.09.2013, godz. 11:00
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 525. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Paula (Maja Bohosiewicz)
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 525. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Paula (Maja Bohosiewicz) foto: www.nadobre.tvp.pl

Hana (Kamilla Baar) i Piotr Gawryło (Marek Bukowski) z "Na dobre i na złe" wzięli ślub i jak niemal każde młode małżeństwo marzą o powiększeniu rodziny. Niestety zanim zostaną rodzicami czeka na nich wiele problemów. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" okazuje się, że Hana jest bezpłodna. W końcu lekarka przechodzi poważny zabieg, a Gawryłowie zastanawiają się nad adopcją dziecka Pauli (Maja Bohosiewicz). Czy Hana i Piotr z "Na dobre i na złe" będą mieli dzieci?

Hana (Kamilla Baar) od dawna marzy o tym, aby zostać matką. Była gotowa nawet adoptować dziecko, żeby zaspokoić swój instynkt macierzyński. Teraz, kiedy poślubiła Piotra Gawryłę (Marek Bukowski) jej pragnienie wydaje się być na wyciągnięcie ręki. Zajście w ciążę nie będzie jednak tak proste. Hana i Piotr napotkają wiele problemów zanim staną się rodzicami. Czyżby któreś z nich było bezpłodne?

Przeczytaj koniecznie: "Na dobre i na złe". Agata Woźnicka ratownikiem pogotowia. Nie wróci do Leśnej Góry?

- Okaże się, że Hana nie będzie mogła mieć dzieci. Niedługo przejdzie poważną operację. Nie znam okoliczności, ale wiem, że do Leśnej Góry wróci Paula (Maja Bohosiewicz). Moja bohaterka zdeklarowała się, że zaopiekuje się jej dzieckiem. Może dojdzie do adopcji, zobaczymy - powiedziała Kamilla Baar w wywiadzie.

Zobacz również: "Na dobre i na złe". Kryzys u Niny i Michała Sambora. Rudnicka wyjedzie do USA?

Jeszcze kilka miesięcy temu Hana spodziewała się dziecka Piotra. Niestety poroniła i długo nie mogła otrząsnąć się po stracie maleństwa. Czy Gawryłom będzie jeszcze dane cieszyć się z własnych dzieci? Czy dojdzie do cudu w Leśnej Górze i po zabiegu lekarka zajdzie w ciążę?

>>> Co nowego w "Na dobre i na złe" - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Na dobre i na złe"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: