SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Miłość na bogato" powraca. Justyna przeżyła wypadek! Wiosną 2 sezon "Miłości na bogato"

"Miłość na bogato" powraca. Justyna przeżyła wypadek! Wiosną 2 sezon "Miłości na bogato"

15.11.2013, godz. 14:00
Miłość na bogato 2 sezon wiosną 2014 w Viva Polska
Miłość na bogato 2 sezon wiosną 2014 w Viva Polska foto: Viva Polska

Gwiazdy serialu "Miłość na bogato" nie muszą się już martwić o pracę! Marcela Leszczak, Monika Pietrasińska i Justyna Banasiak mogą spać spokojnie, bo na pewno pojawią się w 2 sezonie "Miłości na bogato". Telewizja VIVA Polska oficjalnie potwierdza, że na początku 2014 roku ruszają zdjęcia do nowych odcinków "Miłości na bogato". Wiosną nowe przygody paczki przyjaciół z Warszawy już po wypadku Justyny. Na szczęście kuzynka Marceli przeżyje.

Finał "Miłości na bogato" rozpalił emocje widzów i internautów, którzy do tej pory zachodzą w głowę o co chodziło z wypadkiem Justyny. Przypomnimy, że w ostatnim 10 odcinku "Miłości na bogato" początkująca modelka wpadła pod samochód chwilę potem jak nakryła swojego chłopaka Matthieu  (Matthieu Bondu) na zdradzie.

Przeczytaj: "Miłość na bogato" ostatni odcinek 10. Wypadek Justyny to tylko sen. Szokujące zakończenie "Miłości na bogato"

Po wypadku Justyna obudziła się z koszmarnego snu w swoim domu w Wałczu. Ta scena wyglądała tak jakby właśnie tragedia, która się wydarzyła i całe życie Justyny w Warszawie były właśnie tylko marzeniem sennym... Chwilę później okazuje się jednak, że to prawda, bo dziewczyna ma na głowie wciąż krwawiącą ranę.

Patrz: NAJLEPSZE TEKSTY z "Miłości na bogato"

Zakończenie "Miłości na bogato" będzie dokładnie wyjaśnione już w 2 sezonie serialu. VIVA Polska potwierdza informację o kontynuacji produkcji. Zdjęcia wystartują po nowym roku, a emisja przewidziana jest wiosną 2014 roku.

Jednak najważniejsze pytanie brzmi, co dalej z bohaterami serialu? Justyna przeżyła poważny wypadek, któremu uległa w ostatnim odcinku. Czy będzie mogła kontynuować karierę modelki, o której tak bardzo marzyła? Jak potoczą się losy Marceli, Moniki, Sylwii, Izy i chłopaków? Dowiemy się już wiosną na kanale VIVA Polska

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: