SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Miłość na bogato" online odcinek 3: Ciąża w "Miłości na bogato". Iza i Mateusz będą rodzicami - zapis relacji na żywo w internecie

"Miłość na bogato" online odcinek 3: Ciąża w "Miłości na bogato". Iza i Mateusz będą rodzicami - zapis relacji na żywo w internecie

13.09.2013, godz. 07:15
Miłość na bogato odc. 3. Janek (Jan Bielski), Gabron (Gabriel Piotrowski)
Miłość na bogato odc. 3. Janek (Jan Bielski), Gabron (Gabriel Piotrowski) foto: Viva Polska

Ciąża Iza, pojednanie Sylwii i Gabrona, Justyna uratowana przez Nikodema. "Miłość na bogato" odcinek 3 w czwartek, 12.09.2013, o godz. 19.30 w telewizji Viva Polska. "Miłość na bogato" online zapis relacji na żywo z 3 odcinka serialu na SuperSeriale.pl. Co się wydarzyło u bohaterów "Miłości na bogato"? Najlepsze teksty z "Miłości na bogato"!

Zobacz koniecznie: "Miłość na bogato" online odcinek 3 w internecie za darmo na viva-tv.pl

"Miłość na bogato" odcinek 3 - zapis relacji na żywo w internecie

Mieszkanie Marceli. Justyna żali się Marceli, że straciła wszystkie pieniądze na sukienkę. - Jak mogłaś cenę przegapić? - pyta Marcela. - Nie wiem, taka ładna była - odpowiada Justyna.

Iza i Mateusz jadą autem Trasą Łazienkowską. Utalentowana tancerka proponuje swojemu ukochanemu wyjazd. - Ryba już wiem, że nie pojedziemy... - stwierdza załamana Iza gdy Mateusz się wykręca pracą. Kiedy prawnik odwozi Izę na trening dziewczyna urządza mu awanturę, że wieczorem podczas wypadu do klubu ma się spotkać z klientem.

Justyna wciąż ma nadzieję, że wygra casting i rozpocznie karierę modelki. Niestety dostaje telefon z odmowną odpowiedzią. Justyna płacze. Marcelna próbuje ją pocieszyć. - Przecież byłaś w ich typie. Głowa do góry. Ja tobie pożyczę pieniądze. Jesteś u mnie, a ja ci pomogę. A gdybym znalazła ci inny casting? Porozmawiam z moją agentką. Musimy iść na imprezę... przecież sukienkę już masz.

Kuzynka modelki przyjmuje jej zaproszenie. - Co mi pozostało. Nic tylko się bawić - odpowiada Justyna.

Patrz też: Najgłupsze teksty z "Miłości na bogato"


Klub "La Playa" nad Wisłą. Gabron zwierza się Nikodemowi ze swoich problemów z Sylwią. Tymczasem były chłopak Justyny wciąż do niej wydzwania. Chłopaki stoją przy barze i rozmawiają o sprawach zawodowych. W pewnym momencie Nikodem odchodzi, bo zauważył dwie atrakcyjne dziewczyny.

- Coś Ci napisał znowu Tobie? Dobrze, że do Warszawy wyjechałaś, bo by cię jeszcze szukał, nachodził - stwierdza Marcela gdy Justyna opowiada jej o swoim chłopaku.

Do Justyny, Janka i Marceli przysiada się Monika,  była dziewczyna Janka.  Marcela zabiera Janka, a Monika komplementuje sukienkę Justyny. - Jest piękna. Mam nadzieję, że nie odziedziczyłaś gustu po kuzynce - Monika jest wyjątkowo złośliwa.

Mieszkanie Izy i Mateusza. Iza rozmawia z mamą przez telefon w sprawie menu weselnego. - Ja nie jestem jakąś ciotką, żebym gości barszczem karmiła... O Mati wrócił i kwiatki mi przyniósł - mówi uradowana Iza. Mateusz mówi dziewczynie, że nie pójdzie z nią wieczorem do klubu.

Wieczorem w klubie nad Wisłą. Marcela opowiada przyjaciółkom o tym jak ją denerwuje Monika. Kiedy przychodzi Nikodem zaczyna flirtować z przyjacielem Janka. Sylwia i Justyna podchodzą do baru. Gdy Gabron zauważa jak jakiś chłopak podrywa Sylwię rzuca się na niego. Sylwia jest wściekła. - Nie chcę mieć z tobą nic do czynienia - rzuca wściekle.

- On cię macał, nie mogłem na to patrzeć - przyznaje Gabron.
- Ale robić taką burdę. Zawsze się tak zachowujesz, jak frajer. Proszę cię przestać - mówi dziewczyna. W pewnym momencie Gabron zaczyna ją całować. Sylwia nie opiera się.

Przyjaciele świetnie się bawią w klubie na parkiecie. Justyna siedzi na plaży. Nagle podchodzi do niej przystojny Bartek. Chłopak ma kolegę w agencji hostess i proponuje przyszłej modelce pracę hostessy. - Możesz rozdawać ulotki. Leżeć na samochodzie w bikini, ale najpierw muszę cię zobaczyć w kostiumie - mówi z rozbrajającą szczerością.

Justyna jest oburzona jego propozycją, ale nie daje nic po sobie poznać. - Wiesz przyjechałam z Wałcza i tak się pakowałam, że nie zabrałam kostiumu. Nie jestem zainteresowana. Nie chcę takiej pracy  - odpowiada.

Justynę ratuje z opresji Nikodem. - Chyba nie zrozumiałeś. Justyna nie ma ochoty konwersować dalej, więc poszukaj miłości gdzie indziej - przyjaciel Janka próbuje pozbyć się natręta.

Nikodem pociesza Justynę, która narzeka, że nic jej się nie układa. - No co ty. W dwa tygodnie poznałaś tyle fajnych ludzi. Wszystko przed tobą.

Mieszkanie Izy i Mateusza. Chłopak chce wynagrodzić swojej ukochanej, że nie było go na imprezie. - Chciałem spędzić z tobą poranek - mówi i serwuje jej śniadanie do łóżka. Iza już po pierwszym kęsie biegnie do łazienki i wymiotuje.

- Iza, ty nie przesadziłaś wczoraj z alkoholem - pyta zatroskany Mateusz.

Showroom Sylwii. Justyna wpada do Sylwii, by przyjąć jej propozycję pracy. - Pięknie tu masz. Ale o co chodzi z tym showroomem? - Justyna chce wiedzieć na czym polega praca. Sylwia tłumaczy, że showroom nie jest sklepem, bo styliści wpadają do niego, by wypożyczać ubrania do sesji.

Mieszkanie Izy i Mateusza. Marcela przychodzi do przyjaciółki. Iza opowiada jej, że jest w ciąży. - Przecież mówiłaś, że tabletki bierzesz. A co na to Mateusz? - pyta Marcela. - Wiesz czasami zapominałam. Mateusz jeszcze nic nie wie - przyznaje Iza.

A już w 4 odcinku "Miłości na bogato" Mateusz dowiaduje się, że będzie ojcem. Niestety chłopak Izy nie cieszy się z ciąży ukochanej. Para zaczyna się kłócić. Do akcji wkracza Marcela!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: