SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Miłość na bogato". Marcela Leszczak i Monika Pietrasińska rywalizują o Janka

"Miłość na bogato". Marcela Leszczak i Monika Pietrasińska rywalizują o Janka

30.08.2013, godz. 07:10
Miłość na bogato odcinek 1
Miłość na bogato odcinek 1 foto: Miłość na bogato Facebook

"Miłość na bogato" odcinek 1 nowego serialu w telewizji Viva Polska w czwartek, 29.08.2013, o godz. 19.30. Produkcja o perypetiach zawodowych i miłosnych młodych i bogatych mieszkańców Warszawy jeszcze przed emisją 1 odcinka zyskała ogromne grono wielbicieli. W "Miłości na bogato" ostre starcia między dwiema bohaterkami. Modelki Marcela (Marcela Leszczak) i Monika (Monika Pietrasińska) toczą bowiem wojnę o serce przystojnego Janka (Jan Bielski). Zdjęcia z 1 odcinka "Miłości na bogato" mówią same za siebie - między rywalkami będzie naprawdę gorąco!

"Miłość na bogato" odcinek 1 - czwartek 29.08.2013, o godz. 19.30 w Viva Polska

Na oficjalnym profilu serialu "Miłość na bogato" na Facebooku pojawiły się zdjęcia z planu 1 odcinka "Miłości na bogato". Internauci mogą podejrzeć czego się spodziewać w pierwszym odcinku "Miłości na bogato". Modne kluby, luksusowe wnętrza, wystrzałowe ciuchy i szybkie samochody. Bohaterowie nowego serialu Viva Polska uwielbiają przepych i bogactwo!

>>> "Miłość na bogato". Obsada "Miłości na bogato". Kto zagra w serialu "Miłość na bogato"? - zdjęcia

W 1 odcinku "Miłości na bogato" widzowie poznają modelkę Marcelę, która właśnie wróciła do Polski z zagranicznego kontraktu, jej przyjaciółkęm, a zarazem kuzynkę Justynę (Justyna Banasiak) i przystojnego chłopaka Janka.

Nad miłością Marceli i Janka zawisą czarne chmury kiedy w życiu właściciela klubu i restauracji w stolicy pojawi się jego była dziewczyna, także modelka Monika. Napięcie między Marcelą a Moniką doprowadzi do spięć i kłótni. Emocje będą także wzbudzać sprzeczki inne pary - Gabrona (Gabriel Piotrowski) i Sylwii (Sylwia Nowak)

>>> "Miłość na bogato". Marcela Leszczak nie rzuci modelingu dla serialu "Miłość na bogato"

Marcela, Janek i Monika - bohaterowie "Miłości na bogato"

Marcela (Marcela Leszczak) – jest uznaną modelką. Kilka miesięcy temu wróciła do Polski z zagranicznego kontraktu. Jej wyjazd był powodem rozstania z Jankiem, z którym była związana przez około rok. Jak to się mówi – stara miłość nie rdzewieje – dlatego szybko do siebie wrócili. Ciągle zajęta pracą: zdjęcia, reklamy i inne ważne dla niej zlecenia, dzięki którym może żyć na wysokim poziomie, pozwolić na dobre auto oraz luksusowe mieszkanie. Jej najlepszą przyjaciółką jest Sylwia, a największym wrogiem… była dziewczyna Janka.

Janek (Janek Bielski) – chłopak Marceli. Energiczny, bezpośredni, a na dodatek flirciarz. Jest właścicielem modnego klubu i restauracji w Warszawie. Jeździ wysokiej klasy samochodem, Jego apartament w modnej dzielnicy jest jeszcze w remoncie, więc  pomieszkuje u Marceli. Rozpieszcza ją - pomaga utrzymać mieszkanie, kupuje drogie prezenty, zaprasza na kolacje. Zdarza mu się flirtować z dziewczynami, ale zawsze twierdzi, że to w ramach obowiązków służbowych.

Monika (Monika Pietrasińska) – była dziewczyna Janka, z którym rozstała się przed powrotem Marceli do Warszawy. Modelka znana z okładki popularnego czasopisma dla mężczyzn. Teraz związana jest ze starszym, bogatym biznesmenem, który nie ma dla niej zbyt wiele czasu. Monika lubi bywać w modnych klubach i drogich restauracjach. Wciąż zdarza jej się prosić o pomoc swojego byłego chłopaka Janka, co doprowadza Marcelę do szału. Nie chce tracić też kontaktu ze starą paczką i lubi wiedzieć "co w tej trawie piszczy".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!


"Miłość na bogato" - zobacz ZWIASTUN nowego serialu >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: