SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Miłość na bogato". Czy będzie 2 sezon "Miłości na bogato"?

"Miłość na bogato". Czy będzie 2 sezon "Miłości na bogato"?

31.10.2013, godz. 20:04
Miłość na bogato odcinek 10 ostatni. Marcela Leszczak, Jan Bielski
Miłość na bogato odcinek 10 ostatni. Marcela Leszczak, Jan Bielski foto: Miłość na bogato Facebook/ viva-tv.pl

Wielki finał serialu "Miłość na bogato" to cios dla wszystkich widzów telewizji Viva Polska, którzy nie wyobrażają sobie czwartkowych wieczorów bez perypetii bohaterów "Miłości na bogato", ich błyskotliwych tekstów i życiowej filozofii. Czy ostatni 10 odcinek "Miłości na bogato" oznacza, że to definitywny koniec serialu? Czy będzie 2 sezon "Miłości na bogato"?

"Miłość na bogato" ostatni odcinek 10 - czwartek, 31.10.2013, o godz. 19.30 w Viva Polska

Jak się skończy "Miłość na bogato"? Czy Sylwia (Sylwia Nowak) wybaczy Gabronowi (Gabriel Piotrowski) pocałunek z Izą (Iza Małota)? Jak potoczy się kariera Justyny (Justyna Banasiak)? Dziewczyna z Wałcza spełni swoje marzenia i zostanie modelką?

Czy Janek (Jan Bielski) przestanie zdradzać Marcelę (Marcela Leszczak)? W ostatnim odcinku "Miłości na bogato" nie zabraknie emocji i zmian w życiu paczki bogatych przyjaciół z Warszawy.

Przeczytaj: NAJLEPSZE TEKSTY z "Miłości na bogato"

Po krótkich wakacjach na Boreno do Polski wraca Gabron. Skruszony, niczym pies z podkulonym ogonem błaga Sylwię o wybaczenie. Wyznanie jej miłość i prosi o jeszcze jedną szanse. Sylwia, która przecież nie przestała go kochać daje się przytulić, ale czy jest gotowa na przebaczenie?

W związku Marceli i Janka wciąż niepewność. Przystojny właściciel modnego klubu w Warszawie wciąż oszukuję swoją dziewczynę i za jej plecami dopuszcza się zdrady. Wydaje się jednak, że pod wpływem ostatnich miłosnych zawirowań w życiu przyjaciół zrozumiał swoje błędy. Niespodziewanie Janek wręcza Marceli małe pudełeczko, które skrywa w środku biżuterię. Czyżby pierścionek zaręczynowy?

Zobacz: "Miłość na bogato" ONLINE - wszystkie ODCINKI W INTERNECIE ZA DARMO

Justyna dalej randkuje z przedsiębiorczym Francuzem Matthieu. Poza tym skupia się na swojej karierze. Wiele sobie obiecuje po kolejnym udziale w castingu, ale właścicielka agencji szybko sprowadza ją na ziemię.

Czy będzie 2 sezon "Miłości na bogato"?

Telewizja Viva Polska nie potwierdziała jeszcze oficjalnie, że powstaną kolejne odcinki "Miłości na bogato", ale wiele na to wskazuje, że 10 odcinek serialu nie będzie ostatnim.

"Miłość na bogato" jest bardzo chętnie oglądana w internecie. Tylko pierwszy odcinek odtworzono ponad 800 tys. razy, a łącznie z trailerem liczba odtworzeń przekroczyła milion.

- Nie mam jeszcze oficjalnego potwierdzenia czy 2 sezon będzie, ale wszystko wygląda obiecująco, nic więcej nie mogę powiedzieć  - zdradziła portalowi SuperSeriale.pl Marta Hopfer, PR manager Viva Polska.

Patrz: "Miłość na bogato". Monika nago, a Janek w samym ręczniku


Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: