SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Miłość na bogato 2 sezon. Marcela po powrocie z Nowego Jorku wróci do Janka? Co w nowych odcinkach Miłości na bogato?

Miłość na bogato 2 sezon. Marcela po powrocie z Nowego Jorku wróci do Janka? Co w nowych odcinkach Miłości na bogato?

22.03.2014, godz. 18:47
Miłość na bogato 2 sezon
Miłość na bogato 2 sezon foto: Miłość na bogato Facebook/ viva-tv.pl

Nowy 2 sezon serialu "Miłość na bogato" od soboty, 22 marca 2014, o godz. 19 w telewizji Viva Polska, a w nim nowi bohaterowie: Michaela Sorle, Maks i Patryk i nowe przygody bajecznie bogatych mieszkańców Warszawy, którzy nie wyobrażają sobie życia bez szampana. Co się wydarzy w 2 sezonie "Miłości na bogato"? Czy Marcela (Marcela Leszczak) wróci do Janka (Jan Bielski)? A może Monika (Monika Pietrasińska) lub Michaela usidlą jej chłopaka?

"Miłość na bogato" 2 sezon nowe odcinki od soboty, 22 marca 2014, o godz. 19 w Viva Polska

Fani "Miłości na bogato", którzy z niecierpliwością czekają na 2 sezon serialu nie będą zawiedzeni. Zwiastun nowych odcinków "Miłości na bogato" nie pozostawia żadnych wątpliwości - widzowie Viva Polska nie będą się nudzić.

Powrót Marceli z USA, kolejne intrygi Moniki, walka Mateusza (Mateusz Rojek) o Izę (Iza Małota), Justyna (Justyna Banasiak) spełniająca swój sen o karierze modelki i jej bliska przyjaźń z Nikodemem (Nikodem Świącki), aż wreszcie nowa bohaterka - Michaela Sorle, która nieźle namiesza w życiu przyjaciół.

Przeczytaj: Miłość na bogato 2 sezon. Joanna Kurowska w Miłości na bogato jako matka Izy

W 2 sezonie "Miłości na bogato" nie zabraknie nowych romansów, kłótni o facetów, porywów serca, a wszystko jak zwykle z szampanem, świetnymi ciuchami, luksusowymi samochodami i pięknymi aprtamentami w tle. Bo gwiazdy "Miłości na bogato" mimo zmian, jakie zaszły w ich życiu wciąz uwielbiają otaczać się luksusem, flirtować, imprezować do białego rana i dzielić się swoimi problemami z przyjaciółmi.

Zobacz: Miłość na bogato 2 sezon. Marcela Leszczak wróciła na plan Miłości na bogato

Michaela Sorle w "Miłości na bogato". Kogo zagra?

Wśród bohaterów 2 sezonu "Miłości na bogato" pojawią się nowe twarz - piękna Michaela Sorle, szwedzka modelka polskiego pochodzenia, Patryk i Maks. Bohaterka, w która wcieli się Michaela przyjedzie prosto z Londynu, aby wyjawić komuś pewien sekret. Kim okaże się być jej postać w serialu? Czy pojawienie się takiej piękności oznacza nowy romans z którymś z chłopaków?

W obsadzie zabraknie natomiast Sylwii Nowak, czyli dziewczyny Gabrona (Gabriel Piotrowski), ale niegrzeczny miłośnik rajdów samochodowych na pewno nie będzie narzekał na brak seksownych kobiet wokół siebie.  Tak samo jak Janek, który nie będzie potrafił dochować wierności Marceli.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Michał Kozłowski
Źródło: Michał Kozłowski
Źródło: Michał Kozłowski
Źródło: Michał Kozłowski
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: