SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak miłość po wakacjach 2013. Małgosia z Michałem pławi się w luksusach w domu Michała w USA

M jak miłość po wakacjach 2013. Małgosia z Michałem pławi się w luksusach w domu Michała w USA

30.05.2013, godz. 19:30
M jak miłość odc. 996. Małgosia (Joanna Koroniewska)
foto: www.m-jak-milosc.pl

M jak miłość po wakacjach 2013 od poniedziałku, 2.09.2013, w TVP2. Nowe odcinki M jak miłość jesienią 2013, a w nich... Małgosia Chodakowska (Joanna Koroniewska) ucieka z Wojtusiem (Franek Korzeniewski) i Michałem Łagodą (Paweł Okraska) do USA! W Ameryce Gosia pławi się w luksusach w domu byłego męża. Gdzie uciekła i jak będzie teraz mieszkać Małgosia z M jak miłość?

Małgosia Chodakowska (Joanna Koroniewska) nie przypuszczała, że pożyczka wzięta w parabanku tak szybko urośnie do monstrualnych rozmiarów. O swoim problemie powiedziała jedynie Michałowi Łagodzie (Paweł Okraska), który jest w stanie zrobić wszystko, aby odzyskać ukochaną. Były mąż już od kilku tygodni sugeruje Małgosi, że może z nim uciec do Ameryki, gdzie będzie miała wszystko czego potrzebuje. Co chwila pokazuje Chodakowskiej, że przy nim mogłaby pławić się w luksusach. Droga biżuteria, samochód, ekskluzywne jedzenie - to dla Michała błahostki. Stać go na wiele więcej, aby zdobyć serce Małgosi.

>>> M jak miłość odcinek 997 po wakacjach 2013. Marek gra na dwa fronty. Wraca do Anny i oszukuje Ewę

W ostatnim 996 odcinku M jak miłość przed wakacjami 2013 Małgosia rozmawia przez komunikator internetowy ze swoja siostrą Marysią (Małgorzata Pieńkowska). W tym momencie dostaje również wiadomość od Łagody. Były mąż przesyła Gosi katalog z domkami do kupienia. Swojej ukochanej pozostawia możliwość wyboru.

>>> M jak miłość po wakacjach 2013. Horror u Mostowiaków. Janka Buford pobita przez tirowca - zdjęcia

Po wakacjach w 997 odcinku M jak miłość Michał próbuje namówić Małgosię, aby porzuciła Chodakowskiego i rozpoczęła z nim nowe życie w USA. - Zrobię wszystko, żebyśmy byli razem - słowa Michała powoli przekonują Małgosię do ucieczki od męża.

>>> M jak miłość - więcej o serialu

W 999 odcinku M jak miłość Małgosia żegna się z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk), zabiera Wojtusia (Franek Korzeniewski) i pod pretekstem służbowego wyjazdu ucieka z kochankiem do Stanów, a tam czekają na nią dom z basenem, palmy i życie w bogactwie. Za granicą Gosia znów zaczyna się uśmiechać. Wszystko jednak musi mieć swój koniec... Czy Małgosia pożałuje swojej ucieczki?

M jak miłość po wakacjach 2013 od poniedziałku, 2.09.2013, w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu M jak miłość? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: