SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość" online odcinek 998 za darmo w internecie na vod.tvp.pl i m-jak-milosc.pl

"M jak miłość" online odcinek 998 za darmo w internecie na vod.tvp.pl i m-jak-milosc.pl

10.09.2013, godz. 06:50
M jak miłość po wakacjach. Irek (Maciej Jachowski), Mirka (Andżelika Piechowiak)
foto: www.m-jak-milosc.pl

"M jak miłość" odcinek 998 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 998 w telewizji w poniedziałek, 9.09.2013 o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 998 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" odc. 998 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

>>> "M jak miłość" odcinek 998 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i TVP.pl VOD

"M jak miłość" odcinek 998 - co się wydarzyło?

Mirka (Andżelika Piechowiak) źle się czuje. Ma mdłości i wahania nastrojów. Kinga (Katarzyna Cichopek) domyśla się, że przyjaciółka jest w ciąży. Suchy namawia Irka (Maciej Jachowski) do udziału w kradzieży. Podleśny musi szybko podjąć decyzję.

Janka (Joanna Osyda) odwiedza bistro "Za Rogiem". Opowiada Pawłowi (Rafał Mroczek) o swojej chorej siostrze. Zduński trzyma jednak kuzynkę na dystans, mając w pamięci, że próbowała zaszkodzić jego rodzinie. Wkrótce dostaje niepomyślne informacje na temat Basi (Gabriela Raczyńska).

Jej ciotka, Olga (Marta Ścisłowicz) przekazuje mu, że dziewczynka uciekła ze szkoły. Budzyński (Krystian Wieczorek) spotyka się z policjantem prowadzącym sprawę Wojdasa (Piotr Rzymyszkiewicz). Chce się dowiedzieć, dlaczego przestępca wciąż pozostaje na wolności. Holtz (Grzegorz Milczarczyk) kolejny raz grozi prawnikowi, że poważnie zaszkodzi jego bliskim. Ostrzega, że Łukaszowi (Adrian Żuchewicz) stanie się coś złego.

M jak MIŁOŚĆ ONLINE - wszystkie NOWE ODCINKI w internecie >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: