SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak miłość online odcinek 1054 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

M jak miłość online odcinek 1054 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

07.04.2014, godz. 21:11
M jak miłość odc. 1054. Kasia (Agnieszka Sienkiewicz), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1054. Kasia (Agnieszka Sienkiewicz), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1054 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1054 w telewizji w poniedziałek, 7.04.2014 o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1054 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" odc. 1054 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1054 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1054 - streszczenie, co się wydarzyło?


Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) ulega prośbom Marcina (Mikołaj Roznerski) i zgadza się na spotkanie z chłopakiem. Spędza z Chodakowskim cały wieczór. Z kolei Ewa (Dominika Kluźniak) namawia Marka  (Kacper Kuszewski) na obiad w restauracji. Ma im towarzyszyć Chris (Mariusz Zaniewski), szef kobiety.

Mostowiak, któremu obecność przystojnego cudzoziemca nie jest na rękę, wpada na pomysł, jak wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. Zaprasza do lokalu Annę (Tamara Arciuch) i prosi ją, by zajęła się Irlandczykiem. Gruszyńska i Kamiński od razu przypadają sobie do gustu.

Jurek (Michał czernecki) przychodzi do bistro, gdzie czeka na niego Basia (Gabriela Raczynska). Dziewczynka nie ma ochoty na rozmowę z ojcem, nie przyjmuje też prezentu, który mężczyzna dla niej kupił. Tego samego dnia w lokalu zjawia się Lidka (Maja Ostrowska), by ustalić z Pawłem (Rafał Mroczek) szczegóły wyjazdu do Poznania. Zawodniczka wygląda zachwycająco, co martwi Basię. Dziewczynka niepokoi się, że piękna sportsmenka odbije jej mamie ukochanego.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: