SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość" online odcinek 1034 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

"M jak miłość" online odcinek 1034 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

27.01.2014, godz. 21:00
M jak miłość 1034 Natalka(Marcjanna Lelek) Ula (Iga Krefft)
W Grabinie niespodziewanie pojawia się Karol (Konrad Łaszewski), nowy chłopak Natalii (Marcjanna Lelek). W ''M jak miłość'' sytuacja jest skomplikowana. Chłopak przyjechał, żeby zabrać Natalkę na obiecane wakacje. Niestety na miejscu spotyka go przykra niespodzianka. W 1034 odcinku ''M jak miłość'' pierwsze starcie z ojcem dziewczyny nie kończy się dobrze. Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) daje popis swojej stanowczości i zdecydowanie nakazuje chłopakowi wynosić się. Zajściu przygląda się cała rodzina. Anka (Tamara Arciuch) wkracza i załagadza sytuację, działając tym samym Ewie (Dominika Kluźniak) na nerwy. foto:

"M jak miłość" odcinek 1034 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1034 w telewizji w poniedziałek, 27.01.2014 o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1034 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" odc. 1034 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1033 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl
"M jak miłość" odcinek 1033 - streszczenie, co się wydarzy

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1034 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1034 - streszczenie, co się wydarzyło?

Po kłótni z księdzem i organistą Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) likwiduje parafialny chór. Basia (Teresa Lipowska) pełni rolę mediatora między proboszczem a porywczą sąsiadką. Angażuje się też w problemy małżeńskie Kisielów.

Marta (Dominika Ostałowska) dowiaduje się od Piotrka (Marcin Mroczek) o operacji Magdy (Anna Mucha). Domyśla się, że kobieta zawdzięcza życie Karolinie. Łukasz (Adrian Żuchewicz) załamuje się po śmierci przyjaciółki. Chce przerwać studia medyczne.

Z kolei Andrzej (Krystian Wieczorek) odkrywa, że świadek, który ma zeznawać w sprawie wypadku Wojciechowskiego został przekupiony. Jola zrywa współpracę z prawnikiem. Okazuje się, że Wiktor (Piotr Grabowski) nie chce mieć nic wspólnego z Łukaszem i jego rodziną.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: