SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość" online odcinek 1033 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

"M jak miłość" online odcinek 1033 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

20.01.2014, godz. 20:45
M jak miłość 1033 Irek (Maciej Jachowski) Robert (Tomasz Borkowski)
W ''M jak miłość'' zazdrosny Irek (Maciej Jachowski) dał się ponieść emocjom. Razem z Mirką (Andżelika Piechowiak) wybrali się na grilla do Zuńskich. Kinga (Katarztna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) zaprosili wąskie grono znajomych na kameralny obiad. Irek nie jest w nastroju do zabawy. Po drodze spotkał Roberta Lubińskiego (Tomasz Borkowski), którego nienawidzi. Kiedy Lubiński zaczepia Kwiatkowską, Irek nie wytrzymuje. Rzuca się z pięściami na rywala. W 1033 odcinku serialu ''M jak miłość'' bójka Irka i Lubińskiego. foto:

"M jak miłość" odcinek 1033 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1033 w telewizji w poniedziałek, 20.01.2014 o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1033 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" odc. 1033 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1033 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1033 - streszczenie, co się wydarzyło?

Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) odchodzi z firmy Grzegorza (Wojciech Majchrzak). Otwarcie przyznaje szefowi, że powodem rezygnacji było rozstanie z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Nie ma ochoty widywać się z byłym chłopakiem w biurze.

Grzegorz, któremu szczerze żal dziewczyny, zapewnia jej posadę u swojego kolegi.Tymczasem Marcin jedzie z Aleksandrą 9małgorzata pieczyńska) do klasztoru na spotkanie z siostrą przełożoną. Wypytują zakonnicę o Olka.

Magda (Anna Mucha) powoli odzyskuje siły po operacji. Z kolei Paweł (Rafał Mroczek) postanawia w końcu otwarcie pomówić z Alą (Olga Frycz). Kobieta jednak, po tym jak ukochany o mało nie ożenił się z jej rywalką, uważa sprawę za zamkniętą i zrywa z nim.

Tymczasem Zduńscy (Marcin Mroczek i Katarzyna Cichopek) wydają na Deszczowej przyjęcie dla rodziny i przyjaciół. W trakcie zabawy Irek (Maciej Jachowski) wciąż zazdrosny o Mirkę (Andżelika Piechowiak) atakuje Lubińskiego (Tomasz Borkowski). Poszkodowany odgraża się, że zgłosi sprawę na policji, a Podleśny trafi za kratki. Gdy Mirka odwiedza Roberta w domu i prosi, by tego nie robił, mężczyzna wykorzystuje sytuację i składa Kwiatkowskiej niedwuznaczną propozycję.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: