SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość" online odcinek 1010 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

"M jak miłość" online odcinek 1010 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

21.10.2013, godz. 20:40
M jak miłość odc. 1010. Taro (Hiroaki Murakami), Darek (Paweł Ferens), gwałciciel Janki
M jak miłość odc. 1010. Taro (Hiroaki Murakami), Darek (Paweł Ferens), gwałciciel Janki foto: www.m-jak-milosc.pl

"M jak miłość" odcinek 1010 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1010 w telewizji w poniedziałek, 21.10.2013 o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1010 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" odc. 1010 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz:  "M jak miłość" odcinek 1010 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1010 - co się wydarzyło?
Ala (Olga Frycz) przed wyjazdem do Kanady odwiedza bistro "Za rogiem", by pożegnać się z Pawłem (Rafał Mroczek). Basia (Gabriela Raczyńska), która od początku nie zgadzała się na podróż, ucieka z parkingu przy lotnisku i znika bez śladu. Darek (Paweł Ferens), kierowca, który napadł na Jankę (Joanna Osyda), wynajmuje dwóch osiłków, by pobili Zduńskiego. Rannego Pawła znajduje Taro (Hiroaki Murakami).

Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) kupuje w aptece testy ciążowe. Marcin (Mikołaj Roznerski) odwiedza Agnieszkę (Magdalena Walach), by zabrać swoje rzeczy i oddać jej klucze od mieszkania. Olszewska jest załamana jego decyzją. Zdesperowana sięga po narkotyki.

Tomek (Andrzej Młynarczyk) ma zapewnić ochronę bogatej bizneswoman Paulinie Głowackiej (Agnieszka Żulewska). Kobieta będzie zeznawać w procesie przeciwko mafii. Od początku współpraca między nimi nie układa się najlepiej. Po kilku godzinach Głowacka zarzuca policjantowi brak profesjonalizmu i żąda, by przydzielono jej innego funkcjonariusza.

Obejrzyj: M jak MIŁOŚĆ ONLINE - wszystkie NOWE ODCINKI w internecie >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: