SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość" online odcinek 1009 w internecie za darmo na vod.tvp.pl

"M jak miłość" online odcinek 1009 w internecie za darmo na vod.tvp.pl

15.10.2013, godz. 21:46
M jak miłość odc. 1009. Barbara (Teresa Lipowska), Stanisław (Włodzimierz Matuszak)
M jak miłość odc. 1009. Barbara (Teresa Lipowska), Stanisław (Włodzimierz Matuszak) foto: © MTL Maxfilm

"M jak miłość" odcinek 1009 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1009 w telewizji we wtorek, 15.10.2013 o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1009 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" odc. 1009 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz:  "M jak miłość" odcinek 1009 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1009 - co się wydarzyło?


Marta (Dominika Ostałowska) zaczyna pracę z kancelarii i odkrywa, że będzie musiała współpracować z Wiktorem (Piotr Grabowski). Pierwszym klientem prawniczki zostaje Lubiński (Tomasz Borkowski). Po wizycie w kancelarii Robert odwiedza Kingę (Katarzyna Cichopek). Opowiada Kindze o dramatycznym wydarzeniu, przez które zakończyło się jego małżeństwo. Okazuje się, że mężczyzna spowodował wypadek samochodowy, w którym zginął jego synek, Michał.

Krystyna (Hanna Mikuć) i Wojciech (Emilian Kamiński) po pożarze w domu nadal pomieszkują na Deszczowej. Piotrek (Marcin Mroczek) zaczyna mieć dosyć kłopotliwych lokatorów. Filarski (Andrzej Precigs) chce się przyznać, że zaprószył ogień. Nim jednak się na to zdobywa, policja ustala, że doszło do podpalenia i za podejrzanych uznaje właścicieli domu.

Basia (Teresa Lipowska) wyjeżdża z Anią (Weronika Wachowska) do sanatorium. Poznaje tam cieszącego się powodzeniem u kuracjuszek, Stanisława Sieńczyłłę (Włodzimierz Matuszak).

Obejrzyj: M jak MIŁOŚĆ ONLINE - wszystkie NOWE ODCINKI w internecie >>>

autor: opr. Natalia Molcan zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: