SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak MIŁOŚĆ ONLINE odc. 957 ZA DARMO dostępny w internecie

M jak MIŁOŚĆ ONLINE odc. 957 ZA DARMO dostępny w internecie

07.01.2013, godz. 21:31
M JAK MIŁOŚĆ odc. 957. IZA (Sandra Staniszewska), PAWEŁ (Rafał Mroczek)
M JAK MIŁOŚĆ odc. 957. IZA (Sandra Staniszewska), PAWEŁ (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

M jak MIŁOŚĆ odcinek 957 ONLINE ZA DARMO dostępny W INTERNECIE na VOD TVP.pl. M jak miłość, odc. 957 w telewizji w poniedziałek, 7.01.2013 20.40 w TVP2. M jak MIŁOŚĆ odc. 957 przed premierą w TVP2 płatny. M jak MIŁOŚĆ odc. 957 ONLINE ZA DARMO po emisji w telewizji - oto LINK:

M jak MIŁOŚĆ odc. 957 ONLINE nie jest dostępny na VOD TVP.pl w INTERNECIE >>>

M jak MIŁOŚĆ, odc. 957 - co się wydarzyło
Wojdas (Piotr Rzymyszkiewicz) przeżył próbę samobójczą. Na rozprawie apelacyjnej Budzyński (Krystian Wieczorek) doprowadza do uwolnienia gangstera. Mężczyzna zapewnia o swojej wdzięczności. Andrzej i profesor Kazan (Olgierd Łukaszewicz) chcą wierzyć, że wreszcie skończyły się ich problemy. Wojdas jednak nie rezygnuje. Wkrótce Budzyński dostaje na swoje konto wysokie honorarium.

Magda (Anna Mucha) zauważa młodą kobietę wychodzącą rano z pokoju Pawła (Rafał Mroczek). Zakłopotany Zduński wyjaśnia, że Iza (Sandra Staniszewska) jest jego szefową.

Michał (Dariusz Wnuk) po raz kolejny zapewnia Magdę o swoim uczuciu. Wbrew radom Kingi (Katarzyna Cichopek) kobieta postanawia dać mężczyźnie drugą szansę. Po powrocie do domu Magda oznajmia Pawłowi, że wróciła do Michała i niebawem się wyprowadza. Kinga i Magda próbują pogodzić rodziców. Kolacja, którą dla nich zorganizowały, kończy się kłótnią Filarskiego (Andrzej Precigs) i Marszałka (Emilian Kamiński).

Łukasz (Adrian Żuchewicz) chce zamieszkać z Zuzą (Ada Chlebicka). Wręcza dziewczynie pieniądze, które zarobił w Hiszpanii, na ich wspólne lokum.

M jak MIŁOŚĆ ONLINE - wszystkie odcinki po wakacjach 2012 w internecie >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: