SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak miłość. Maurycy Popiel jako Olek Chodakowski, brat Marcina. Kim jest Maurycy Popiel?

M jak miłość. Maurycy Popiel jako Olek Chodakowski, brat Marcina. Kim jest Maurycy Popiel?

24.02.2014, godz. 21:30
M jak miłość odc. 1033. Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1033. Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kim jest tajemniczy brat Marcina (Mikołaj Roznerski) z ''M jak miłość''? Niedawno do obsady serialu dołączył Maurycy Popiel, który wciela się w rolę Olka. Olek Chodakowski to zaginiony przed laty, uznany za zmarłego syn Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) i Grzegorza (Wojciech Majchrzak). W 1042 odcinku "M jak miłość" Olek odnajdzie się i co się okaże? Jest równie przystojny jak jego brat! Kim jest Maurycy Popiel, który gra Olka w ''M jak miłość''? To zdolny, młody aktor. Na swoim koncie ma udział w serialach i filmach pełnometrażowych!

Kim jest Olek z "M jak miłość"?

W 1026 odcinku ''M jak miłość'' na jaw wyszła rodzinna tajemnica Chodakowskich. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) wyznała Marcinowi prawdę – okazało się, że chłopak ma brata. Olek urodził się chory. Aleksandra oddała go zakonnicom tuż po urodzeniu i od lat nie wie co się z nim dzieje. Grzegorz (Wojciech Majchrzak) sądził nawet, że chory syn nie żyje.

Zobacz: "M jak miłość". Brat Marcina jest dziewczynką? Tajemnicze zaginięcie Olka

Rodzice Marcina niedawno dostali informację, że Olek wiele lat temu został oddany do adopcji. Niezwłocznie rozpoczynają się poszukiwania zaginionego przed laty syna, w których niechętnie pomaga Marcin.

W 1033 odcinku "M jak miłość" Marcin razem z matką odwiedza klasztor, w którym Aleksandra zostawiła syna. Chodakowska nie poddaje się i próbuje zdobyć nowe informacje o Olku.

Pierwsze spotkanie Marcina z bratem w 1042 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo oschłe. Jednak ich relacja z czasem polepszy się. Przystojny Olek zostanie w ''M jak miłość'' na dłużej. Może skradnie serce jakieś kobiecie?

Przeczytaj: ''M jak miłość''. Kłótnia Eryki i Janki o Marcina. Janka wyjeżdża z Grabiny

Maurycy Popiel - kim jest, w jakich serialach grał?

Maurycy Popiel nie pierwszy raz pojawił się na ekranie. Młody aktor zadebiutował w 2005 roku  serialu ''Szanse finanse''. Potem wystąpił gościnnie w serialu ''Czas honoru'' i ''2XL''.

Na koncie ma też produkcje pełnometrażowe. Maurycy wcielił się w rolę Marka Kulińskiego w filmie ''Mała matura 1947''. W tym roku premiera filmu ''Miasto 44'', w którym również zobaczymy Olka z ''M jak miłość''. W 2013 roku aktor skończył wydział aktorski PWST w Krakowie, a od półtora roku ma etat w Teatrze Bagatela w Krakowie.

Maurcy Popiel jest synem aktorki Lidii Bogaczówny, która jest jego wielkiem autorytetem. Przed przyjęciem roli w "M jak miłość" konsultował z nią tę decyzję. - Uważam ją za bardzo dobrą aktorkę. Jeśli mam jakieś dylematy, zawsze się do niej zwracam. Nie chodzi o omawianie tekstów i wątpliwości związane z postaciami, które gram, ale decyzje życiowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasz profil na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: