SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ''M jak miłość''. Barbara i Lucjan wstydzą się za Małgosię!

''M jak miłość''. Barbara i Lucjan wstydzą się za Małgosię!

26.12.2013, godz. 23:55
M jak MIŁOŚĆ. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak MIŁOŚĆ. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Barbara (Teresa Lipowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

To definitywny koniec związku Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Małgosi (Joanna Koroniewska) z ''M jak miłość''. Chodakowski nie wybaczy żonie zdrady. Małgosia wybrała życie z byłym mężem, Michałem (Paweł Okraska). Dla Mostowiaków to wielki cios w serce. W 1035 odcinku serialu ''M jak miłość'' Lucjan wyrzeka się córki. Przeprasza Tomka za zachowanie Gosi i dodaje, że bardzo się za nią wstydzi. W rodzinie Mostowiaków zapanował smutek.

"M jak miłość" odcinek 1035 - wtorek, 20.01.2014, o godz. 20.40 w TVP2

Długo trzymany w tajemnicy romans Małgosi (Joanna Koroniewska) i Michała (Paweł Okraska) z "M jak miłość" wyszedł na jaw. Tomek (Andrzej Młynarczyk), stęskniony za żoną nie czuł, że coś jest nie tak. W 1029 odcinku serialu ''M jak miłość'' Małgosia przyznaje się do zdrady. To oznacza tylko jedno - koniec małżeństwa Chodakowskich. Gosia i Tomek z "M jak miłość" rozstają się!

Zobacz:''M jak miłość''. Barbara Mostowiak zostawia rodzinę na święta. Teresa Lipowska wyjeżdża do Ziemi świętej

W 1029 odcinku ''M jak miłość'' Gosia dzwoni do Tomka i przyznaje, że go zdradziła. Chodakowscy rozstają się. Jednak najbardziej przeżywają to rodzice Małgosi. Dla Mostowiaków rozstanie córki i Tomka to cios w serce.

Brat Małgosi, Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) od dawna podejrzewał, że coś jest nie tak. Siostra siedziała w Stanach Zjednoczonych już wiele miesięcy i nie zapowiadało się na jej powrót. Marek domyślał się co lub raczej kto ją tam zatrzymał.

Przeczytaj:"M jak miłość". Marek i Ewa nie tylko w "M jak miłość". Kacper Kuszewski i Dominika Kluźniak na planie filmu "Wkręceni"

W 1035 odcinku serialu ''M jak miłość'' Barbara i Lucjan przepraszają za córkę. Ich przeprosiny jednak nic nie pomogą. To definitywny koniec związku Tomka i Małgosi. Mostowiakom jest głupio, że ich córka się tak zachowała. Lucjan dodaje, że wstydzi się za Małgosię. Rozwód z orzeczeniem o winie żony to dla nich wielkie zmartwienie.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: