SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość". Kasia wraca do Grabiny. Co będzie z Kasią po rozstaniu z Marcinem?

"M jak miłość". Kasia wraca do Grabiny. Co będzie z Kasią po rozstaniu z Marcinem?

15.01.2014, godz. 15:30
M jak miłość odc. 1033. Kasia (Agnieszka Sienkiewicz), Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1033. Kasia (Agnieszka Sienkiewicz), Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) z "M jak miłość" odchodzi do Marcina (Mikołaj Roznerski) i z pomocą jego ojca Grzegorza (Wojciech Majchrzak) zaczyna nowe życie. W 1033 odcinku "M jak miłość" zrozpaczona Kasia przyjeżdża do Grabiny do Mostowiaków, których traktuje jak własną rodzinę. W przypływie szczerości zwierza się Barbarze (Teresa Lipowska) ze swoich problemów sercowych. Jednocześnie podejmuje decyzję odnośnie swojej przyszłości. Czy Kasia z "M jak miłość" wróci do Grabiny i znajdzie w końcu mężczyznę, który ją pokocha tak samo jak ona jego?

"M jak miłość" odcinek 1033 - poniedziałek, 20.01.2014, o godz. 20.40 w TVP2

Kasia porzuciła Marcina kiedy odkryła, że szuka Eryki (Marta Juras), w której zakochał się podczas krótkiego pobytu w Grabinie. Oboje wciąż jednak pracują razem w firmie Grzegorza Chodakowskiego. Dziewczyna wie, że ze złamanym sercem nie będzie w stanie być blisko Marcina. W 1033 odcinku "M jak miłość" odchodzi z pracy, nie zważając na to, że nie ma mieszkania i żadnego innego zajęcia na oku.

Przeczytaj: ''M jak miłość''. Magda przeżyje operację. Nowe serce Madzi wytrzyma?

Ojciec Marcina zgadza się na jej odejście, lecz młody Chodakowski podejmuje próbę zatrzymania jej przy sobie. Zmusza przyjaciółkę, by w końcu go wysłuchała. Pełen wstydu wyznaje, że nie potrafi zrozumieć samego siebie i nie chciał jej zranić. Starał się bowiem być normalnym, wiernym i porządnym facetem, ale kiedy poznał Erykę wszystko się zmieniło.

Kasia nie zamierza jednak znów dać się omotać Marcinowi. Zbyt ją zranił, by mogła mu wybaczyć zdradę. Rzuca pracę w firmie, nie wiedząc jednak co dalej zrobić ze swoim życiem. Na szczęście swoją pomoc oferuje jej Grzegorz, któremu udaje się załatwić Kasi pracę w firmie budowalnej kolegi. W ramach odprawy daje jej także samochód, żeby łatwiej jej było dojeżdżać za Warszawę.

Zobacz: "M jak miłość". Ewa oświadcza się Markowi, ale przez Annę ślubu nie będzie

Jeszcze tego samego dnia zapłakana Kasia jedzie do Grabiny gdzie znajduje pocieszenie w matczynych ramionach Barbary Mostowiak. Zwierza się jej, że rozstała się z Marcinem i nie wie co dalej począć ze swoim życiem. Na szczęście Basi udaje się dodać Kasi otuchy. Zaprasza ją do Grabiny na kilka dni, by wszystko na spokojnie przemyślała, lecz dziewczyna odmawi. Musi przecież znaleźć mieszkanie i jakoś odnaleźć się w nowej pracy.

Co będzie z Kasią z "M jak miłość" po rozstaniu z Marcinem? Czy Kasia znów się zakocha? O tym widzowie przekonają się w nowych odcinkach serialu wiosną 2014.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: