SuperSeriale galerie "M jak miłość". Tomek wyjeżdża do Małgosi do USA. Agnieszka pociesza Tomka

"M jak miłość". Tomek wyjeżdża do Małgosi do USA. Agnieszka pociesza Tomka

07.01.2014, godz. 07:05 / aktualizacja 11.08.2014, godz. 15:37
M jak miłość odc. 1030. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1030. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: © MTL Maxfilm

To już koniec małżeństwa Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Małgosi (Joanna Koroniewska) z "M jak miłość"! Kiedy zdrada Gosi wychodzi na jaw, Tomek jest wstrząśnięty. W najczarniejszych koszmarach nie śnił, że jego ukochana żona może mieć romans z Michałem Łagodą (Paweł Okraska), z którym uciekła do USA. W 1030 odcinku "M jak miłość" załamany i zrozpaczony Chodakowski jedzie prosto do Agnieszki (Magdalena Walach). Wyznaje byłej ukochanej, że wyjeżdża do Małgosi do USA.

"M jak miłość" odcinek 1030 - poniedziałek, 6.01.2013, o godz. 20.40 w TVP2

Wiadomość o romansie Małgosi z byłym mężem jest dla Tomka ciosem prosto w serce. Nie dość, że żona od miesięcy go oszukuje, to jeszcze Łagoda jest na tyle bezczelny, że osobiście informuje Chodakowskiego o tym co go łączy z Gosią. W 1029 odcinku "M jak miłość" Michał wyjawia rywalowi całą prawdę.

- Ona sama nigdy ci tego nie powie, ale strasznie się z tym męczy, więc… uznałem, że ja muszę to załatwić. Posłuchaj, Gosia… Ona chce rozwodu. Nigdy już do ciebie nie wróci - stwierdza.

Zszokowany Chodakowski rzuca się na kochanka żony z pięściami. Później załamany i zupełnie zdezorientowany odwiedza Agnieszkę. Nie ma bowiem dokąd pójść, a była dziewczyna jest jedyną osobą, której może się zwierzyć ze swoich problemów.


Zobacz:''M jak miłość''. Marcin Chodakowski ma brata! To ta wielka tajemnica Aleksandry i Grzegorza

W 1030 odcinku "M jak miłość" Tomek już od progu prosi Agnieszkę o coś na zagłuszenie tego bólu i rozpaczy.
- Masz może coś konkretnego do picia? Mam ochotę zalać się w trupa!

Olszewska próbuje zrozumieć co takiego się stało, że policjant złożył jej niezapowiedzianą wizytę. Tomek jest sam wyjaśnia powód swoich odwiedzin. Łamiącym się głosem opowiada przyjaciółce o wizycie Łagody i zdradzie Małgosi.

- Rozumiesz? Wyjechała do Stanów z Michałem! Nie do pracy, do Michała... - mówi z krwawiącym sercem, a w jego oczach pojawią się łzy…

Patrz: ''M jak miłość''. Namiętny pocałunek Pawła i Ali

- Gosia kłamie, od początku mnie okłamywała, a ja... Czułem, wiedziałem, że coś jest nie tak, ale...  Cały czas mnie oszukiwała, za każdym razem, w każdej sprawie! Była tu z Wojtkiem na wakacjach, powiedziała, że wróci z nim we wrześniu… A dziś odkryłem, że zabrała wszystkie swoje ubrania, swoje i Wojtka. A ja, jak głupi, miałem nadzieję, łudziłem się, że naprawdę wrócą!

Agnieszce nie mieści się w głowie, że Małgosia mogła być zdolna do takiej podłości, żeby porzucić męża, o którego tak długo z nią walczyła. Widząc Chodakowskiego z totalnej rozsypce próbuje go pocieszyć, ale nie wie jakich słów użyć, by podtrzymać go na duchu. - O Boże, Tomek, tak mi przykro…

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: