SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość". Tomek wyjeżdża do Małgosi do USA. Agnieszka pociesza Tomka

"M jak miłość". Tomek wyjeżdża do Małgosi do USA. Agnieszka pociesza Tomka

07.01.2014, godz. 07:05
M jak miłość odc. 1030. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1030. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: © MTL Maxfilm

To już koniec małżeństwa Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Małgosi (Joanna Koroniewska) z "M jak miłość"! Kiedy zdrada Gosi wychodzi na jaw, Tomek jest wstrząśnięty. W najczarniejszych koszmarach nie śnił, że jego ukochana żona może mieć romans z Michałem Łagodą (Paweł Okraska), z którym uciekła do USA. W 1030 odcinku "M jak miłość" załamany i zrozpaczony Chodakowski jedzie prosto do Agnieszki (Magdalena Walach). Wyznaje byłej ukochanej, że wyjeżdża do Małgosi do USA.

"M jak miłość" odcinek 1030 - poniedziałek, 6.01.2013, o godz. 20.40 w TVP2

Wiadomość o romansie Małgosi z byłym mężem jest dla Tomka ciosem prosto w serce. Nie dość, że żona od miesięcy go oszukuje, to jeszcze Łagoda jest na tyle bezczelny, że osobiście informuje Chodakowskiego o tym co go łączy z Gosią. W 1029 odcinku "M jak miłość" Michał wyjawia rywalowi całą prawdę.

- Ona sama nigdy ci tego nie powie, ale strasznie się z tym męczy, więc… uznałem, że ja muszę to załatwić. Posłuchaj, Gosia… Ona chce rozwodu. Nigdy już do ciebie nie wróci - stwierdza.

Zszokowany Chodakowski rzuca się na kochanka żony z pięściami. Później załamany i zupełnie zdezorientowany odwiedza Agnieszkę. Nie ma bowiem dokąd pójść, a była dziewczyna jest jedyną osobą, której może się zwierzyć ze swoich problemów.


Zobacz:''M jak miłość''. Marcin Chodakowski ma brata! To ta wielka tajemnica Aleksandry i Grzegorza

W 1030 odcinku "M jak miłość" Tomek już od progu prosi Agnieszkę o coś na zagłuszenie tego bólu i rozpaczy.
- Masz może coś konkretnego do picia? Mam ochotę zalać się w trupa!

Olszewska próbuje zrozumieć co takiego się stało, że policjant złożył jej niezapowiedzianą wizytę. Tomek jest sam wyjaśnia powód swoich odwiedzin. Łamiącym się głosem opowiada przyjaciółce o wizycie Łagody i zdradzie Małgosi.

- Rozumiesz? Wyjechała do Stanów z Michałem! Nie do pracy, do Michała... - mówi z krwawiącym sercem, a w jego oczach pojawią się łzy…

Patrz: ''M jak miłość''. Namiętny pocałunek Pawła i Ali

- Gosia kłamie, od początku mnie okłamywała, a ja... Czułem, wiedziałem, że coś jest nie tak, ale...  Cały czas mnie oszukiwała, za każdym razem, w każdej sprawie! Była tu z Wojtkiem na wakacjach, powiedziała, że wróci z nim we wrześniu… A dziś odkryłem, że zabrała wszystkie swoje ubrania, swoje i Wojtka. A ja, jak głupi, miałem nadzieję, łudziłem się, że naprawdę wrócą!

Agnieszce nie mieści się w głowie, że Małgosia mogła być zdolna do takiej podłości, żeby porzucić męża, o którego tak długo z nią walczyła. Widząc Chodakowskiego z totalnej rozsypce próbuje go pocieszyć, ale nie wie jakich słów użyć, by podtrzymać go na duchu. - O Boże, Tomek, tak mi przykro…

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: