SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość". Tomek dowiaduje się o zdradzie Małgosi i jej romansie z Michałem!

"M jak miłość". Tomek dowiaduje się o zdradzie Małgosi i jej romansie z Michałem!

03.12.2013, godz. 07:19
M jak miłość odc. 1029. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Michał Łagoda (Paweł Okraska)
M jak miłość odc. 1029. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Michał Łagoda (Paweł Okraska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość", zdradzany i oszukiwany mąż Małgosi (Joanna Koroniewska), który od kilku miesięcy naiwnie wierzy, że jego ukochana ciężko pracuje w USA, w końcu poznaje prawdę o romansie Gosi i Michała Łagody (Paweł Okraska). W 1029 odcinku "M jak miłość" Tomek staje oko w oko z rywalem, który wyznaje mu, że romansuje z Małgosią. Mało tego, Michał bezczelnie żąda, żeby Chodakowski dał rozwód Małgosi, bo ona już nie chce z nim być.

"M jak miłość" odcinek 1029 - poniedziałek, 30.12.2013, o godz. 20.40 w TVP2

Kiedy w 999 odcinku "M jak miłość" Małgosia uciekła do Stanów Zjednoczonych z byłym mężem, zabierając ze sobą Wojtusia (Franek Korzeniewski), było wiadomo, że wcześniej czy później Tomek dowie się co, a raczej kto, był prawdziwym powodem wyjazdu żony. Na lotnisku kochanków nakrył Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) jednak postanowił zachować dla siebie tę wiedzę.

Przeczytaj: ''M jak miłość''. Szantaż Roberta Lubińskiego. Kinga spędzi noc z sąsiadem, by ratować Piotrka


Tymczasem stęskniony Tomek ma już dosyć życia w pojedynkę. Na próżno podczas rozmów telefononych przekonuje Małgosię, by jak najszybciej wróciła do domu. Niewierna żona mami go fałszywymi obietnicami, że już wkrótce zakończy realizację zlecenia dla nowego klineta i znów będą razem.

Cierpliwość Chodakowskiego już się kończy, więc postanowił sam lecieć do USA po żonę. Wyjazd nie dojdziedo skutku, bo w Polsce pojawi się niespodziewanie Michał Łagoda. W 1025 odcinku "M jak miłość" kochanek Małgosi spotyka się służbowo z Markiem Mostowiakiem (Kacper Kuszewski), który zauważa na jego tablecie zdjęcie siostry... Jednak to nie Marek powie szwagrowi o romansie Małgosi. Zrobi to sam Łagoda.

Zobacz: "M jak miłość" Marcin rzuci Kasię, bo zakocha się w Eryce Buford

W 1029 odcinku "M jak miłość" dochodzi do spotkania Tomka i Michała. Wcześniej Łagoda rozmawia z Martą (Dominika Ostałowska) i Agnieszką (Magdalena Walach). Jak czytamy w dwutygodniku "Świat Seriali" gdy kochanek Małgosi i jej mąż stają w twarz atmosfera między nimi robi się tak napięta, że dochodzi do bójki.

Michał bez ogródek wyznaje Chodakowskiemu, że ma romans z jego żoną i żąda w jej imieniu rozwodu. Tomek nie wierzy własnym uszom. W najczarniejszych koszmarach nie śnił bowiem, że ukochana może go zdradzać i to ze swoim byłym mężem. W pewnym momencie puszczają mu nerwy. Rzuca sę na Michała, który nie wyjdzie cało z tego starcia.

Czy Tomek da Małgosi rozwód i będzie walczyć z nią o prawo opieki nad Wojtusiem? Tego widzowie dowiedzą się już w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku 2014 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: